Összes kategóriában
Téma
Technika
Hordozó
Legnagyobb méret
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

kakas (9 tétel)
Y962 R1 Parobek Alajos Fiatal lány kakassal 1930 Y962 R1 Parobek Alajos Fiatal lány kakassal 1930
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Y962 R1 Parobek Alajos Fiatal lány kakassal 1930

Feltöltve: 2021. jún. 14. 14:38
42.002 HUF 140.30 USD
      Parobek.          Nő kosarában kakassal.       Parobek.          Nő kosarában kakassal.
Alkuképes termék

Parobek. Nő kosarában kakassal.

Feltöltve: 2021. máj. 31. 08:36
50.000 HUF 167.01 USD
Festmény..Kovács ??Kakas tyúkokkal  Festmény..Kovács ??Kakas tyúkokkal
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Festmény..Kovács ??Kakas tyúkokkal

Feltöltve: 2021. márc. 02. 14:26
12.000 HUF 40.08 USD
Lány kakassal  / absztrakt /Seri Kata  akril festménye Lány kakassal  / absztrakt /Seri Kata  akril festménye
Ingyenes szállítás
Alkuképes termék
15.000 HUF 50.10 USD
Bendéné Kovacsev Friderika (1891-1975): Leány kakassal Bendéné Kovacsev Friderika (1891-1975): Leány kakassal
Alkuképes termék
190.000 HUF 634.65 USD
Kassner 1947 - Fajd kakas tájkép Kassner 1947 - Fajd kakas tájkép
Fix áras termék

Kassner 1947 - Fajd kakas tájkép

Feltöltve: 2020. dec. 14. 12:47
120.000 HUF 400.83 USD
Kakas szignóval 46 x 42 cm-es olaj, vászon, gyönyörű csendélet. Kakas szignóval 46 x 42 cm-es olaj, vászon, gyönyörű csendélet.
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
85.000 HUF 283.92 USD
Horváth László szobrászművész (1951-): Kakas Horváth László szobrászművész (1951-): Kakas
Ingyenes szállítás
Fix áras termék
245.000 HUF 818.37 USD