Összes kategóriában
Téma
Technika
Hordozó
Legnagyobb méret
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

kakas (9 tétel)
Horváth László szobrászművész (1951-): Kakas Horváth László szobrászművész (1951-): Kakas
Ingyenes szállítás
Fix áras termék
245.000 HUF 797.75 USD
Bendéné Kovacsev Friderika (1891-1975): Leány kakassal Bendéné Kovacsev Friderika (1891-1975): Leány kakassal
Alkuképes termék
190.000 HUF 618.67 USD
Kassner 1947 - Fajd kakas tájkép Kassner 1947 - Fajd kakas tájkép
Fix áras termék

Kassner 1947 - Fajd kakas tájkép

Feltöltve: 2020. dec. 14. 12:47
120.000 HUF 390.74 USD
Kakas szignóval 46 x 42 cm-es olaj, vászon, gyönyörű csendélet. Kakas szignóval 46 x 42 cm-es olaj, vászon, gyönyörű csendélet.
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
85.000 HUF 276.77 USD
Lány kakassal  / absztrakt /Seri Kata  akril festménye Lány kakassal  / absztrakt /Seri Kata  akril festménye
Ingyenes szállítás
Alkuképes termék
15.000 HUF 48.84 USD
Y962 R1 Parobek Alajos Fiatal lány kakassal 1930 Y962 R1 Parobek Alajos Fiatal lány kakassal 1930
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Y962 R1 Parobek Alajos Fiatal lány kakassal 1930

Feltöltve: 2021. jún. 14. 14:38
42.002 HUF 136.76 USD
BAROMFIUDVAR ANTIK FESTMÉNY PÁRBAN TANYASI ÁLLATOK KAKAS TYÚK BAROMFIUDVAR ANTIK FESTMÉNY PÁRBAN TANYASI ÁLLATOK KAKAS TYÚK
Alkuképes termék
9.000 HUF 29.31 USD
      Parobek.          Nő kosarában kakassal.       Parobek.          Nő kosarában kakassal.
Alkuképes termék

Parobek. Nő kosarában kakassal.

Feltöltve: 2021. szept. 03. 07:42
50.000 HUF 162.81 USD