Összes kategóriában
Készítő, márka
Terméktípus
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

bőr (13 tétel)
Arany virágos bőrrel bevont terrakotta spanyol váza Arany virágos bőrrel bevont terrakotta spanyol váza
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
1.990 HUF 6.55 USD
Somogyi Lajos kerámia váza, egyedi technika: különleges bőr hatás Somogyi Lajos kerámia váza, egyedi technika: különleges bőr hatás
Alkuképes termék
3.990 HUF 13.13 USD
0F840 Bőrrel bevont kaukázusi kerámia fali dísztál 0F840 Bőrrel bevont kaukázusi kerámia fali dísztál
PayPal Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
4.200 HUF 13.83 USD
Retro,vintage iparművész kerámia virágos falikép bőr keretben Retro,vintage iparművész kerámia virágos falikép bőr keretben
PayPal
Alkuképes termék
3.900 HUF 12.84 USD
Bőr, kerámia vintage falikép, falidísz Bőr, kerámia vintage falikép, falidísz
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Bőr, kerámia vintage falikép, falidísz

Feltöltve: 2021. ápr. 11. 08:22
1.500 HUF 4.94 USD
Gyűjtői, Városlődi bőr aljú poharak, bögrék, nosztalgia darabok Gyűjtői, Városlődi bőr aljú poharak, bögrék, nosztalgia darabok
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
2.190 HUF 7.21 USD
Kerámia bőrrel bevont kínáló Kerámia bőrrel bevont kínáló
PayPal
Alkuképes termék

Kerámia bőrrel bevont kínáló

Feltöltve: 2020. nov. 04. 11:46
3.000 HUF 9.88 USD
Domború kerámia falikép, falidísz bőr alapon Domború kerámia falikép, falidísz bőr alapon
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
1.300 HUF 4.28 USD