14 tétel
szűcs
hímzett táska
uher
jung
ünnepi terítő
világjárók
detektoros
vízvári mariska
furnér
vászonzsák
herendi macska
arany baba fülbevaló
réz konyhai
kerámia pálinkás
pletykázó lányok
absztrakt festmények
gyertya koppintó
rózsakvarc nyaklánc
tekercs
skruf
kikötő festmény
pierre
fa kacsa
ezüst keresztelőpohár
parrag emil