11 tétel
alföld kulacs
enoch wood
falu rézkarc
tenyésztett ezüst gyöngy ékszer szett
hollóházi barokk asztalközép
régi üveg tej
r loewy
intarziás bútor szekrény
sterling ezüst rózsalánc
díszbárd
bőr kötéses
keszegi lászló
folyónál
karácsonyfadísz műanyag angyal
kerámia benkő ilona
karácsonyi reggeliző készlet
5 peng 1926
óriási kézzel festett fali tál
régi karácsonyfadísz búgócsiga
homokozókészlet
fekete porcelán figura
lovasjelenetes
kb 350
herendi támadó lúd
ezüst ékszer 925 sterling