11 tétel
Eladva: 2024. márc. 06. 12:07
Intarziás fa komplett szalon garnitúra, asztal, íróasztal, szekrény, fotel,kanapé,ülőgarnitúra, puff
b3
pc játék
fémtalpas
szószos kiöntő
kukoricás kancsó
kék függöny
szőnyeg piros
bélyegfüzet
noosa
kendő vintage
henriette
turul szövetség
reichspfennig
fátyolüveg váza
régi macik
aqvarell
1908 1 korona
aranyozott étkészlet
burchard bélaváry istván
zsolnay virágos bonbonier
rafia
sütemény formák
bőr tükör
kék arany
ezüst 5 pengős