Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
116 tétel
Feltöltve: 2024. márc. 26. 07:31
175.000 HUF
477.58 USD
Feltöltve: 2024. márc. 25. 21:12
50.000 HUF
136.45 USD
Feltöltve: 2024. márc. 25. 14:49
180.000 HUF
491.23 USD
Feltöltve: 2024. márc. 25. 14:49
320.000 HUF
873.30 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. márc. 12. 14:21
78.400 HUF
213.96 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 09:55
320.000 HUF
873.30 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 09:32
125.000 HUF
341.13 USD
Feltöltve: 2024. márc. 08. 21:15
50.000 HUF
136.45 USD
Feltöltve: 2024. márc. 07. 12:58
380.000 HUF
1,037.04 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
272.90 USD
Feltöltve: 2024. febr. 19. 12:32
450.000 HUF
1,228.07 USD
Feltöltve: 2024. febr. 17. 20:23
185.000 HUF
504.87 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 11:11
550.000 HUF
1,500.98 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
guess táska
zsolnay tjm
haring
piaci
vizitkártya
női ezüst karkötő
weil
jung
címeres gyűrű
zsolnay vetkőző
antik kisszekrény
hatvani perlusz gyula
asztal fenyő
sega
porcelán kapcsoló
asztal székekkel
ezüst fülbevalók
kippkopp
orosz szovjet
berkes a
reprint
gólyás
diplomat
nagy komód
csipkés szentkép