Összes kategóriában
Terméktípus
További opciók ...
Anyag
További opciók ...
További opciók ...
Szín
További opciók ...
Nem

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

3.061 tétel
1. oldal / 70

Gyönyörű borostyán medál ezüst Gyönyörű borostyán medál ezüst
Fix áras termék
Aranyozott köves antik fülbevaló Aranyozott köves antik fülbevaló
Fix áras termék
Ezüst  életfa füli  és  medál Ezüst  életfa füli  és  medál
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
Nagyon szép Ezüst fülbevaló Nagyon szép Ezüst fülbevaló
Alkuképes termék
Koktél bross Koktél bross
Alkuképes termék

Koktél bross

Eladva: Ma, 18:43
Borostyános orosz fémjeles bross Borostyános orosz fémjeles bross
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
Ezüst beszúrós gömb fülbevaló Ezüst beszúrós gömb fülbevaló
Fix áras termék
Régi,díszes,köves ezüst bross. Régi,díszes,köves ezüst bross.
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
Arany-fehérarany nyakék, karék szett Arany-fehérarany nyakék, karék szett
Ingyenes szállítás
Alkuképes termék
Ezüst szett Ezüst szett
Alkuképes termék

Ezüst szett

Eladva: Ma, 14:31
51cm hosszú ezüst nyaklánc 51cm hosszú ezüst nyaklánc
Alkuképes termék
Lila muránói üveg nyaklánc Lila muránói üveg nyaklánc
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
Rózsaszín muránói üveg nyaklánc Rózsaszín muránói üveg nyaklánc
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
RELO ezüst collier 57.90 gr RELO ezüst collier 57.90 gr
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
Rubint Csepp Ezüst - 18k Arany Medál Rubint Csepp Ezüst - 18k Arany Medál
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
Borostyán hatású retró gyűrű. Borostyán hatású retró gyűrű.
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
Indiai  fülbevaló 6 cm-es Indiai  fülbevaló 6 cm-es
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
Akvamarin 925 karkötő Akvamarin 925 karkötő
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Akvamarin 925 karkötő

Eladva: Ma, 09:53
1 2 3 4 5 ... 70

44
44 80 98