Összes kategóriában
Terméktípus
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

8 tétel

Ezüst Tálca hamuzó   akár ajandeknak is gyönyörű! Ezüst Tálca hamuzó   akár ajandeknak is gyönyörű!
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
15.000 HUF 50.60 USD
Ezüst Szentkép akár ajandeknak is gyönyörű! Ezüst Szentkép akár ajandeknak is gyönyörű!
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
20.000 HUF 67.47 USD
Ezüst Tálcák akár ajandeknak is gyönyörű! Ezüst Tálcák akár ajandeknak is gyönyörű!
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
15.000 HUF 50.60 USD
Régi svéd PERSTORP ezüst intarziás bakelit dísztányér Régi svéd PERSTORP ezüst intarziás bakelit dísztányér
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
15.000 HUF 50.60 USD
Ezüst AUSBURG kezel véset nagy fali tál.  Ezüst AUSBURG kezel véset nagy fali tál.
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Ezüst AUSBURG kezel véset nagy fali tál.

Feltöltve: 2019. 10. 24. 16:10
499.000 HUF 1,683.25 USD
Antik ezüst fali kép 1800-as vége Antik ezüst fali kép 1800-as vége
Fix áras termék

Antik ezüst fali kép 1800-as vége

Feltöltve: 2019. 09. 23. 18:01
18.000 HUF 60.72 USD
Ezüst Fali tál  895 g Ezüst Fali tál  895 g
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Ezüst Fali tál 895 g

Feltöltve: 2019. 06. 02. 14:54
375.000 HUF 1,264.97 USD
Ezüst kép Ezüst kép
Fix áras termék

Ezüst kép

Feltöltve: 2019. 04. 03. 10:47
75.000 HUF 252.99 USD