Összes kategóriában
Terméktípus
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

5 tétel

Régi svéd PERSTORP ezüst intarziás bakelit dísztányér Régi svéd PERSTORP ezüst intarziás bakelit dísztányér
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
15.000 HUF 50.67 USD
Antik ezüst fali kép 1800-as vége Antik ezüst fali kép 1800-as vége
Fix áras termék

Antik ezüst fali kép 1800-as vége

Feltöltve: 2019. 09. 23. 18:01
29.000 HUF 97.97 USD
Ezüst Fali tál  895 g Ezüst Fali tál  895 g
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Ezüst Fali tál 895 g

Feltöltve: 2019. 06. 02. 14:54
375.000 HUF 1,266.81 USD
Ezüst kép Ezüst kép
Fix áras termék

Ezüst kép

Feltöltve: 2019. 04. 03. 10:47
75.000 HUF 253.36 USD

Google+