Összes kategóriában
Terméktípus
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

9 tétel

Ezüst Tálcák akár ajandeknak is gyönyörű! -20% Ezüst Tálcák akár ajandeknak is gyönyörű!
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
15.000,- 12.000 HUF 39.64 USD
Ezüst Tálca hamuzó   akár ajandeknak is gyönyörű! -20% Ezüst Tálca hamuzó   akár ajandeknak is gyönyörű!
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
15.000,- 12.000 HUF 39.64 USD
Régi svéd PERSTORP ezüst intarziás bakelit dísztányér -20% Régi svéd PERSTORP ezüst intarziás bakelit dísztányér
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
15.000,- 12.000 HUF 39.64 USD
Ezüst Szentkép akár ajandeknak is gyönyörű! -20% Ezüst Szentkép akár ajandeknak is gyönyörű!
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
20.000,- 16.000 HUF 52.85 USD
Antik ezüst fali kép 1800-as vége Antik ezüst fali kép 1800-as vége
Fix áras termék

Antik ezüst fali kép 1800-as vége

Feltöltve: 2019. 09. 23. 18:01
22.000 HUF 72.67 USD
Ezüst kép Ezüst kép
Fix áras termék

Ezüst kép

Feltöltve: 2019. 04. 03. 10:47
75.000 HUF 247.75 USD
Ezüst Fali tál  895 g Ezüst Fali tál  895 g
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Ezüst Fali tál 895 g

Feltöltve: 2019. 06. 02. 14:54
375.000 HUF 1,238.77 USD
Ezüst AUSBURG kezel véset nagy fali tál.  Ezüst AUSBURG kezel véset nagy fali tál.
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Ezüst AUSBURG kezel véset nagy fali tál.

Feltöltve: 2019. 10. 24. 16:10
499.000 HUF 1,648.39 USD

Google+