Összes kategóriában
Terméktípus
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

9 tétel

Antik ezüst jugendstil szenteltvíztartó Antik ezüst jugendstil szenteltvíztartó
Fix áras termék

Antik ezüst jugendstil szenteltvíztartó

Feltöltve: 2021. febr. 20. 17:54
85.000 HUF 275.69 USD
Antik ezüst feszület / kereszt Antik ezüst feszület / kereszt
Fix áras termék

Antik ezüst feszület / kereszt

Feltöltve: 2021. febr. 20. 07:47
45.000 HUF 145.95 USD
Ezüst feszület, fémjeles, XVIII. század végi, 17 cm-es nagyságú. Ezüst feszület, fémjeles, XVIII. század végi, 17 cm-es nagyságú.
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
230.000 HUF 745.97 USD
Ezüst szenteltvíztartó festett porcelán betéttel Ezüst szenteltvíztartó festett porcelán betéttel
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
100.000 HUF 324.34 USD
Ezüst századfordulós feszület Ezüst századfordulós feszület
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Ezüst századfordulós feszület

Feltöltve: 2020. nov. 16. 12:26
59.000 HUF 191.36 USD
Hanussen.Sárkány ezüst Hanussen.Sárkány ezüst
Ingyenes szállítás Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Hanussen.Sárkány ezüst

Feltöltve: 2020. okt. 28. 18:31
8.000 HUF 25.95 USD
Antik Ezüst 13 Latos Feszület 1852 Antik Ezüst 13 Latos Feszület 1852
Alkuképes termék

Antik Ezüst 13 Latos Feszület 1852

Feltöltve: 2020. okt. 08. 14:36
48.000 HUF 155.68 USD
Falra akasztható feszület gyümölcs fa ezüst díszek. Ritka. F-24 Falra akasztható feszület gyümölcs fa ezüst díszek. Ritka. F-24
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
79.000 HUF 256.23 USD
Antikezüst  korall kereszt Antikezüst  korall kereszt
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Antikezüst korall kereszt

Feltöltve: 2020. ápr. 19. 11:12
48.000 HUF 155.68 USD