Összes kategóriában
Terméktípus
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

3 tétel

Régi ezüst babacsörgő. Régi ezüst babacsörgő.
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Régi ezüst babacsörgő.

Feltöltve: 2019. 09. 05. 21:40
44.999 HUF 148.80 USD
Antik francia ezüst baba csörgő. Antik francia ezüst baba csörgő.
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Antik francia ezüst baba csörgő.

Feltöltve: 2019. 09. 05. 20:54
39.999 HUF 132.27 USD
ANTIK EZÜST NYUSZIT FORMÁZÓ BABACSÖRGŐ FÉMJELZETT MESTERJELZETT KURIÓZUM ANTIK EZÜST NYUSZIT FORMÁZÓ BABACSÖRGŐ FÉMJELZETT MESTERJELZETT KURIÓZUM
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
38.000 HUF 125.66 USD

Google+