Összes kategóriában
Terméktípus
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

4 tétel

Régi ezüst babacsörgő. Régi ezüst babacsörgő.
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Régi ezüst babacsörgő.

Feltöltve: 2019. 10. 11. 10:29
34.999 HUF 116.34 USD
Antik francia ezüst baba csörgő. Antik francia ezüst baba csörgő.
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Antik francia ezüst baba csörgő.

29.999 HUF 99.72 USD
Ezust babacsengő eladó!Ara:10000.- Ezust babacsengő eladó!Ara:10000.-
Alkuképes termék

Ezust babacsengő eladó!Ara:10000.-

Eladva: 2019. 08. 26. 12:17
ANTIK EZÜST NYUSZIT FORMÁZÓ BABACSÖRGŐ FÉMJELZETT MESTERJELZETT KURIÓZUM ANTIK EZÜST NYUSZIT FORMÁZÓ BABACSÖRGŐ FÉMJELZETT MESTERJELZETT KURIÓZUM
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
38.000 HUF 126.32 USD

Google+