21 tétel
Feltöltve: 2024. jan. 24. 15:07
38.000 HUF
103.21 USD
Nasser Péter Attila ezüst vándordíj, Auschwitzban meggyilkolt gyermek emlékére
A VILÁGON EGYEDÜLÁLLÓ EZÜST TÁRGY
1.100.000 HUF
2,987.66 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 13:50
120.000 HUF
325.93 USD
Feltöltve: 2023. aug. 22. 21:14
14.000 HUF
38.02 USD
KÜLÖNLEGES FORMÁJÚ EZÜST SERLEG, KUPA, NÉMET, 1886 utáni!
Félhold, korona és magyar behozatali fémjelzéssel
99.900 HUF
271.33 USD
Feltöltve: 2024. febr. 13. 19:17
50.000 HUF
135.80 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 19:14
299.000 HUF
812.10 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 17:27
419.000 HUF
1,138.03 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 21:33
28.000 HUF
76.05 USD
drasche galambos
karmos
empire garnitúra
réz budha
karácsony vintage
renner kálmán
koktél kanál
rókaszőrme
teáskészlet fehér
szentgál
szemző
ezüst 5 ft
orosz főző
katowice
kőszénbánya
kárpit anyag
rézkarc lászló gyula
kayserzinn
barokk zár
aquincumi viziló
o herendi kávéscsésze
női cipő 38
mezőtúri váza
nagy gabriella
kristály piros