21 tétel
Feltöltve: 2024. jan. 24. 15:07
38.000 HUF
103.31 USD
Nasser Péter Attila ezüst vándordíj, Auschwitzban meggyilkolt gyermek emlékére
A VILÁGON EGYEDÜLÁLLÓ EZÜST TÁRGY
1.100.000 HUF
2,990.58 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 13:50
120.000 HUF
326.25 USD
Feltöltve: 2023. aug. 22. 21:14
14.000 HUF
38.06 USD
KÜLÖNLEGES FORMÁJÚ EZÜST SERLEG, KUPA, NÉMET, 1886 utáni!
Félhold, korona és magyar behozatali fémjelzéssel
99.900 HUF
271.60 USD
Feltöltve: 2024. febr. 13. 19:17
50.000 HUF
135.94 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 19:14
299.000 HUF
812.89 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 17:27
419.000 HUF
1,139.14 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 21:33
28.000 HUF
76.12 USD
óriás bögre
retro pad
kapicz margit
intarziás kisasztal
zománcozott szűrő
kossuth zsuzsanna
wittenberg
istván ezüst
kerámia kávéskészlet
aluminium kerti
villeroy and boch tányér
polc tartó
kelengye láda
imreh
tányér füles
reichspfennig
retro képeslap
vendéglátóipari
ens fecske
fodros függöny
alföldi elefántos
anyák napja
zöld búra
hamutál reklám
antik falilámpa