Összes kategóriában
Terméktípus
További opciók ...
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

4.577 tétel
1. oldal / 105

Antik francia ezüst oroszlán káros cukorfogó Antik francia ezüst oroszlán káros cukorfogó
PayPal Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
29.000 HUF 98.28 USD
Ezüst Diannás jelzéssel keresztelő pohár 800 as finomság Ezüst Diannás jelzéssel keresztelő pohár 800 as finomság
Alkuképes termék
32.000 HUF 108.45 USD
Magasfényű, ezüstözött, közepes méretű, visszafogottan elegáns gyertyatartó ünnepi alkalmakra Magasfényű, ezüstözött, közepes méretű, visszafogottan elegáns gyertyatartó ünnepi alkalmakra
Ingyenes szállítás Ajándékötlet Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
12.680 HUF 42.97 USD
Ezüst  6 db kiskanál dobozzal 800 as finomság Angol fazon Ezüst  6 db kiskanál dobozzal 800 as finomság Angol fazon
Fix áras termék
49.000 HUF 166.06 USD
Ezüst Pénzverdés jelzéssel 6 db pohár 925 ös finomság Ezüst Pénzverdés jelzéssel 6 db pohár 925 ös finomság
Fix áras termék
99.000 HUF 335.51 USD
Antik ezüst teás kávés szett. 1867 utáni. Mesterjegyes 2850g Antik ezüst teás kávés szett. 1867 utáni. Mesterjegyes 2850g
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
845.000 HUF 2,863.67 USD
Extrém Ritka!12 személyes 24 karátos vastagon arany evőeszköz+halas.Ebel Solingen Qualitäts Juwelier Extrém Ritka!12 személyes 24 karátos vastagon arany evőeszköz+halas.Ebel Solingen Qualitäts Juwelier
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Extrém Ritka!12 személyes 24 karátos vastagon arany evőeszköz+halas.Ebel Solingen Qualitäts Juwelier

Kuriózum egy csillogó briliáns, extrém ritka arany
Feltöltve: Tegnap, 06:30
650.000 HUF 2,202.82 USD
Ritka! álom szép mintázat 24 karátos szín aranyozott  evőeszköz 104db+halas BAROKK! ötvös kézimunka! Ritka! álom szép mintázat 24 karátos szín aranyozott  evőeszköz 104db+halas BAROKK! ötvös kézimunka!
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Kuriózum extra luxus arany evőeszköz halas szettel
Feltöltve: Tegnap, 06:30
750.000 HUF 2,541.72 USD
**EXTRA LUXUS RITKA 24 karát aranyozott, vékonyan 800-as ezüst alapon varázslatosan szép evőeszköz** **EXTRA LUXUS RITKA 24 karát aranyozott, vékonyan 800-as ezüst alapon varázslatosan szép evőeszköz**
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

**EXTRA LUXUS RITKA 24 karát aranyozott, vékonyan 800-as ezüst alapon varázslatosan szép evőeszköz**

Gyémánt az Ön asztalára! Varázslatosan szép!
Feltöltve: Tegnap, 06:30
650.000 HUF 2,202.82 USD
Fabetétes ezüst doboz díszdobozában 800 as finomsági jelzéssel Fabetétes ezüst doboz díszdobozában 800 as finomsági jelzéssel
Fix áras termék
180.000 HUF 610.01 USD
Ezüst evőeszköz készlet angol fazon 6 személyes Ezüst evőeszköz készlet angol fazon 6 személyes
Alkuképes termék
499.000 HUF 1,691.09 USD
CSODÁS EZÜST GYÜMÖLCSKINÁLÓ! CSODÁS EZÜST GYÜMÖLCSKINÁLÓ!
Alkuképes termék

CSODÁS EZÜST GYÜMÖLCSKINÁLÓ!

Feltöltve: 2020. 12. 20. 17:09
140.000 HUF 474.45 USD
SZÉP, EZÜST TÁLCA! SZÉP, EZÜST TÁLCA!
Alkuképes termék

SZÉP, EZÜST TÁLCA!

Feltöltve: 2020. 12. 20. 17:20
130.000 HUF 440.56 USD
Antik ezüst tál- régi ötvös munka+ 1 AJÁNDÉK -50% Antik ezüst tál- régi ötvös munka+ 1 AJÁNDÉK
Ajándékötlet
Alkuképes termék
130.000,- 65.000 HUF 220.28 USD
Antik ezüst váza-Olasz mestertől-1 db,készült+ 1 AJÁNDÉK -50% Antik ezüst váza-Olasz mestertől-1 db,készült+ 1 AJÁNDÉK
Ajándékötlet
Alkuképes termék
150.000,- 75.000 HUF 254.17 USD
Ezüst tányér 450 g. -25% Ezüst tányér 450 g.
Alkuképes termék

Ezüst tányér 450 g.

Feltöltve: Ma, 20:05
135.000,- 101.250 HUF 343.13 USD
Ingyenes szállítás Ajándékötlet
Alkuképes termék
799.000,- 359.550 HUF 1,218.50 USD
Antik ezüst vésett szalvétagyűrű Antik ezüst vésett szalvétagyűrű
Alkuképes termék
6.500 HUF 22.03 USD
I. világháborús ezüst propaganda gyűrű - ingyenes posta I. világháborús ezüst propaganda gyűrű - ingyenes posta
Ingyenes szállítás
Alkuképes termék
12.500 HUF 42.36 USD
Szépséges süteményes, vagy  deszertes villák Szépséges süteményes, vagy  deszertes villák
Fix áras termék
6.500 HUF 22.03 USD
Ezüstözött gyümölcskínáló Ezüstözött gyümölcskínáló
Fix áras termék
2.900 HUF 9.83 USD
Ezüstözött poháralátétek 6+1 tartó Ezüstözött poháralátétek 6+1 tartó
Fix áras termék
1.900 HUF 6.44 USD
Ezüstözött, antik, elegáns formájú, 5 személyes desszertes, vagy halas villa készlet Ezüstözött, antik, elegáns formájú, 5 személyes desszertes, vagy halas villa készlet
Ingyenes szállítás Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
8.370 HUF 28.37 USD
Pazar 3 + 1 ezüstözött elegáns ünnepi gyertyatartó csillogó magasfényű ezüstözéssel Pazar 3 + 1 ezüstözött elegáns ünnepi gyertyatartó csillogó magasfényű ezüstözéssel
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
2.200 HUF 7.46 USD
Ezüstözött, jelzett, szép mintájú, kisebb méretű 4 db-os étkezési vagy desszertes villa készlet Ezüstözött, jelzett, szép mintájú, kisebb méretű 4 db-os étkezési vagy desszertes villa készlet
Alkuképes termék
4.200 HUF 14.23 USD
Rendkívül különleges, ritka, egyedi, kb. 100 éves, antik, ezüstözött, teás kanna, gyönyörű tálcával Rendkívül különleges, ritka, egyedi, kb. 100 éves, antik, ezüstözött, teás kanna, gyönyörű tálcával
Alkuképes termék
19.750 HUF 66.93 USD
Jelzett, antik, kisméretű szószos szedő vagy merő kanalak, különböző kivitelben, egyenként egvehetők Jelzett, antik, kisméretű szószos szedő vagy merő kanalak, különböző kivitelben, egyenként egvehetők
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
1.200 HUF 4.07 USD
Ezüstözött, jelzett, szép formájú, közepes méretű szedő, tálaló kanalak többféle kivitelben Ezüstözött, jelzett, szép formájú, közepes méretű szedő, tálaló kanalak többféle kivitelben
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
1.400 HUF 4.74 USD
Gyönyörű ezüstözött fedeles fűszerkrémes kristály edényke, hozzá fűszerolajos kristálypalack -25% Gyönyörű ezüstözött fedeles fűszerkrémes kristály edényke, hozzá fűszerolajos kristálypalack
Alkuképes termék
8.440,- 6.330 HUF 21.45 USD
Magasfényű, ezüstözött, háromágú, elegáns gyertyatartó, az ünnepi hangulat fokozására Magasfényű, ezüstözött, háromágú, elegáns gyertyatartó, az ünnepi hangulat fokozására
Alkuképes termék
12.680 HUF 42.97 USD
Magasfényű, ezüstözött, szép nagy méretű, háromágú, elegáns gyertyatartó ünnepi alkalmakra Magasfényű, ezüstözött, szép nagy méretű, háromágú, elegáns gyertyatartó ünnepi alkalmakra
Alkuképes termék
12.680 HUF 42.97 USD
Antik, ezüstözött, kristálybetétes fedeles kínáló tál, vaj, sajt, pástétom vagy kaviár kínálásra -25% Antik, ezüstözött, kristálybetétes fedeles kínáló tál, vaj, sajt, pástétom vagy kaviár kínálásra
Alkuképes termék
15.740,- 11.805 HUF 40.01 USD
Antik, art deco ritkaság, gyönyörű ezüstözött tea és kávé szervírozó készlet, letisztult formák Antik, art deco ritkaság, gyönyörű ezüstözött tea és kávé szervírozó készlet, letisztult formák
Alkuképes termék
19.850 HUF 67.27 USD
Gyönyörű, antik, jelzett cukorcsipesz, hibátlan, kézzel csiszolt, kristály cukorkínálóval -25% Gyönyörű, antik, jelzett cukorcsipesz, hibátlan, kézzel csiszolt, kristály cukorkínálóval
Alkuképes termék
11.670,- 8.753 HUF 29.66 USD
 6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában  6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Alkuképes termék
21.950 HUF 74.39 USD
 6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas evőeszköz készlet, fa dobozában  6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas evőeszköz készlet, fa dobozában
Alkuképes termék
21.950 HUF 74.39 USD
Meseszép David Mappin Sheffield, antik, jelzett, ezüstözött, alpakka szószkiöntő Bossi tálcával Meseszép David Mappin Sheffield, antik, jelzett, ezüstözött, alpakka szószkiöntő Bossi tálcával
Alkuképes termék
9.310 HUF 31.55 USD
Neobarokk, antik, jelzett, ezüstözött alpakka, négylábú teáskanna, csinos, cizellált tálcával Neobarokk, antik, jelzett, ezüstözött alpakka, négylábú teáskanna, csinos, cizellált tálcával
Alkuképes termék
11.950 HUF 40.50 USD
Antik, ezüstözött alpakka, art deco stílusú, kávés vagy teás kiegészítő szervírozó készlet tálcával Antik, ezüstözött alpakka, art deco stílusú, kávés vagy teás kiegészítő szervírozó készlet tálcával
Alkuképes termék
11.530 HUF 39.07 USD
1 2 3 4 5 ... 105

44
44 80 98