Összes kategóriában
Terméktípus
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

3 tétel

0O613 Antik STERLING ezüst váza 228 g 0O613 Antik STERLING ezüst váza 228 g
PayPal Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

0O613 Antik STERLING ezüst váza 228 g

Feltöltve: 2019. 06. 11. 13:31
90.000 HUF 300.28 USD
0T575 Antik jelzett ezüst váza pár 265 g 0T575 Antik jelzett ezüst váza pár 265 g
Fix áras termék

0T575 Antik jelzett ezüst váza pár 265 g

Feltöltve: 2018. 12. 07. 02:00
92.000 HUF 306.95 USD
Antik hatásu-zománcozott-aranyozott tartó-kő talpon-16 cm Antik hatásu-zománcozott-aranyozott tartó-kő talpon-16 cm
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
1.290 HUF 4.30 USD

Google+