1 tétel
zsolnay klein
gyűrűtartó cica
erdődi
franciakártya
sétapálca tartó
retro kerámia falikép
mozart bögre
thonet karfás
fotó keretben
sarok téka
ajkai kristály váza
aquincumi aquazur
zsolnay 1880
kertész józsef
orosz asztali óra
degrenne
sarreguemines készlet
salvador dali litográfia
retro fali kerámia
antik falitükör
fűszeres doboz
antik óra alkatrészek
ezüst karkötő 925
henriett
csillagszóró