Összes kategóriában
Terméktípus

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

37 tétel

Fali ón tányér Fali ón tányér
Alkuképes termék

Fali ón tányér

Feltöltve: 2019. 09. 19. 09:40
1.100 HUF 3.61 USD
Két régi, virágos, porcelán betétes, kis ón tányér -20% Két régi, virágos, porcelán betétes, kis ón tányér
Alkuképes termék
800,- 640 HUF 2.10 USD
Antik japán ón tálka Antik japán ón tálka
Alkuképes termék

Antik japán ón tálka

Feltöltve: 2019. 08. 27. 18:29
8.000 HUF 26.25 USD
Tündéri falra akasztható ón tányér óra jól működik 10.5cm átmérő. Tündéri falra akasztható ón tányér óra jól működik 10.5cm átmérő.
Alkuképes termék
3.000 HUF 9.84 USD
Nagyméretű jelenetes ón falitányér Nagyméretű jelenetes ón falitányér
Fix áras termék

Nagyméretű jelenetes ón falitányér

Feltöltve: 2019. 07. 16. 09:27
5.000 HUF 16.41 USD
Oroszlánfejes régi jelzett fedeles ón leveses tál Oroszlánfejes régi jelzett fedeles ón leveses tál
Fix áras termék
25.000 HUF 82.04 USD
Régi jelzett ón füles tál Régi jelzett ón füles tál
Fix áras termék

Régi jelzett ón füles tál

Feltöltve: 2019. 07. 09. 09:14
4.000 HUF 13.13 USD
VÉGKIÁRUSÍTÁS!!!Ón/kerámia fali tányér! VÉGKIÁRUSÍTÁS!!!Ón/kerámia fali tányér!
Fix áras termék
1.300 HUF 4.27 USD
Masszív ón dísztányér Masszív ón dísztányér
Alkuképes termék

Masszív ón dísztányér

Feltöltve: 2019. 06. 25. 09:29
1.500 HUF 4.92 USD
Ón tányér  ,jelzett,  160  mm Ón tányér  ,jelzett,  160  mm
Alkuképes termék

Ón tányér ,jelzett, 160 mm

Feltöltve: 2019. 05. 24. 06:34
2.600 HUF 8.53 USD
Ón tányér   65 mm  4 db Ón tányér   65 mm  4 db
Alkuképes termék

Ón tányér 65 mm 4 db

4.000 HUF 13.13 USD
Ón tányér   106 mm  3 db Ón tányér   106 mm  3 db
Alkuképes termék

Ón tányér 106 mm 3 db

3.500 HUF 11.49 USD
Ón tányér  ,jelzett,  92   mm Ón tányér  ,jelzett,  92   mm
Alkuképes termék

Ón tányér ,jelzett, 92 mm

1.200 HUF 3.94 USD
Ón tányér  ,jelzett,  99  mm Ón tányér  ,jelzett,  99  mm
Alkuképes termék

Ón tányér ,jelzett, 99 mm

1.200 HUF 3.94 USD
Ón tányér   138 mm Ón tányér   138 mm
Alkuképes termék

Ón tányér 138 mm

1.600 HUF 5.25 USD
Ón tányér  ,jelzett,  228 mm Ón tányér  ,jelzett,  228 mm
Alkuképes termék

Ón tányér ,jelzett, 228 mm

5.500 HUF 18.05 USD
Ón tányér   120 mm Ón tányér   120 mm
Alkuképes termék

Ón tányér 120 mm

1.600 HUF 5.25 USD
Antik monogramos ón tányér 1710- ből,szép állapotban Antik monogramos ón tányér 1710- ből,szép állapotban
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
40.000 HUF 131.26 USD
Antik jelzett ón mélytányér,19.sz. eleje Antik jelzett ón mélytányér,19.sz. eleje
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Antik jelzett ón mélytányér,19.sz. eleje

Feltöltve: 2019. 05. 17. 12:31
30.000 HUF 98.45 USD
Régi virágmintás porcelánbetétes ón füles tál Régi virágmintás porcelánbetétes ón füles tál
Fix áras termék
5.000 HUF 16.41 USD
JELENETES ÓN FALITÁL, 33 CM! JELENETES ÓN FALITÁL, 33 CM!
Fix áras termék

JELENETES ÓN FALITÁL, 33 CM!

Feltöltve: 2019. 05. 15. 16:18
7.990 HUF 26.22 USD
Antik ón keretes porcelán falitál puttókkal díszítve Antik ón keretes porcelán falitál puttókkal díszítve
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
6.800 HUF 22.31 USD
Német kerámia - ón tányér (1914) Német kerámia - ón tányér (1914)
PayPal Ajándékötlet Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Német kerámia - ón tányér (1914)

Feltöltve: 2019. 04. 01. 07:48
12.000 HUF 39.38 USD
Szecessziós ón tál , Argentor Szecessziós ón tál , Argentor
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Szecessziós ón tál , Argentor

Feltöltve: 2019. 03. 26. 15:33
15.000 HUF 49.22 USD
Ón falitányér Ón falitányér
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Ón falitányér

Feltöltve: 2019. 03. 21. 18:33
2.500 HUF 8.20 USD
Szecessziós ón kínáló tál jelzett Szecessziós ón kínáló tál jelzett
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Szecessziós ón kínáló tál jelzett

Feltöltve: 2019. 02. 24. 07:48
45.000 HUF 147.67 USD
2 db ón tálka, jelzett 7 cm az átmérőjük 2 db ón tálka, jelzett 7 cm az átmérőjük
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

2 db ón tálka, jelzett 7 cm az átmérőjük

Feltöltve: 2019. 02. 20. 18:11
1.200 HUF 3.94 USD
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Ón tálka, dobozában...

Feltöltve: 2019. 02. 02. 17:18
2.000 HUF 6.56 USD
Ón (cin) domborműves (fali) tányér- " Albrecht Dürer " Ón (cin) domborműves (fali) tányér- " Albrecht Dürer "
Fix áras termék
13.000 HUF 42.66 USD
Jelenetes fali tányér ónból - jelzett Jelenetes fali tányér ónból - jelzett
Alkuképes termék

Jelenetes fali tányér ónból - jelzett

Feltöltve: 2019. 01. 21. 18:44
5.000 HUF 16.41 USD
Falra akasztható tányér ónból - jelzett Falra akasztható tányér ónból - jelzett
Alkuképes termék

Falra akasztható tányér ónból - jelzett

Feltöltve: 2019. 01. 16. 11:28
5.500 HUF 18.05 USD
Ón fali tányér 22 cm - jelzett Ón fali tányér 22 cm - jelzett
Alkuképes termék

Ón fali tányér 22 cm - jelzett

Feltöltve: 2019. 01. 16. 11:27
5.000 HUF 16.41 USD
Kerek falikép ónból 19 cm - jelzett Kerek falikép ónból 19 cm - jelzett
Alkuképes termék

Kerek falikép ónból 19 cm - jelzett

Feltöltve: 2019. 01. 16. 11:24
5.000 HUF 16.41 USD
Három darab ón kistányér - jelzett Három darab ón kistányér - jelzett
Fix áras termék

Három darab ón kistányér - jelzett

Feltöltve: 2019. 01. 16. 11:22
6.000 HUF 19.69 USD
BAROKK FEDELES ÓN TÁL BAROKK FEDELES ÓN TÁL
Fix áras termék

BAROKK FEDELES ÓN TÁL

Feltöltve: 2018. 12. 02. 21:20
8.990 HUF 29.50 USD
Ón tányér/poháralátét 2 db - FEINZINN Ón tányér/poháralátét 2 db - FEINZINN
Fix áras termék

Ón tányér/poháralátét 2 db - FEINZINN

Feltöltve: 2018. 10. 13. 16:57
990 HUF 3.25 USD

Google+