Összes kategóriában
Téma
További opciók ...
Technika
További opciók ...
Hordozó
Legnagyobb méret
Szignó

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

184 tétel
1. oldal / 5

a kategória kiemelt termékei:
Nemes-Farkas Anita: Kisbolygók születése Nemes-Farkas Anita: Kisbolygók születése

Nemes-Farkas Anita: Kisbolygók születése

Lejárat: 4 nap 7 óra0 licit
26.500 HUF 101.27 USD
Nemes-Farkas Anita: A fáraó macskái Nemes-Farkas Anita: A fáraó macskái

Nemes-Farkas Anita: A fáraó macskái

Lejárat: 4 nap 7 óra0 licit
20.500 HUF 78.34 USD
Tamás Ervin képcsarnokos Tamás Ervin képcsarnokos

Tamás Ervin képcsarnokos

Lejárat: 9 nap 6 óra1 licit
19.900 HUF 76.05 USD
Rónai tus Rónai tus
Hitelesített felhasználó

Rónai tus

Lejárat: 9 nap 3 óra2 licit
2.000 HUF 7.64 USD
Kőváry festmény Kőváry festmény
Hitelesített felhasználó

Kőváry festmény

Lejárat: 6 nap 3 óra5 licit
3.000 HUF 11.46 USD
Pasztel festmény Pasztel festmény
Hitelesített felhasználó

Pasztel festmény

Lejárat: 6 nap 3 óra5 licit
5.000 HUF 19.11 USD
.S.Dallos Akt .S.Dallos Akt
Hitelesített felhasználó

.S.Dallos Akt

Lejárat: 6 nap 3 óra3 licit
3.550 HUF 13.57 USD
V. Szabó Pasztell párba V. Szabó Pasztell párba
Hitelesített felhasználó

V. Szabó Pasztell párba

Lejárat: 6 nap 3 óra0 licit
1.000 HUF 3.82 USD
RÉGI KOROKAT IDÉZŐ:SZERELMESEK AZ ERDŐBEN GYÖNYÖRŰ ITÁLIAI ÉLETKÉP RÉGI KOROKAT IDÉZŐ:SZERELMESEK AZ ERDŐBEN GYÖNYÖRŰ ITÁLIAI ÉLETKÉP
Hitelesített felhasználó
32.000 HUF
1.000 HUF 3.82 USD
Vincze Győző (1925-2001) festmény Vincze Győző (1925-2001) festmény
Hitelesített felhasználó

Vincze Győző (1925-2001) festmény

Lejárat: 3 nap 22 óra0 licit
50.000 HUF
10.000 HUF 38.22 USD
Asztali csendélet Asztali csendélet

Asztali csendélet

Lejárat: 3 nap 5 óra0 licit
5.999 HUF 22.93 USD
Antik olaj festmény vászonra!!!Jelezve:Munkácsy Antik olaj festmény vászonra!!!Jelezve:Munkácsy
6.001 HUF 22.93 USD
Festmény K. Moldován Festmény K. Moldován
Hitelesített felhasználó

Festmény K. Moldován

Lejárat: 4 nap 23 óra39 licit
2.000 HUF 7.64 USD
Kontuly Béla - Virágcsendélet Kontuly Béla - Virágcsendélet
Hitelesített felhasználó

Kontuly Béla - Virágcsendélet

Lejárat: 2 nap 7 óra9 licit
6.577 HUF 25.13 USD
Ircsik József Fenyves táj Ircsik József Fenyves táj

Ircsik József Fenyves táj

Lejárat: 6 óra 18 perc2 licit
11.000 HUF 42.04 USD
V.I.PAPA:SIKÁTOR.grandiózus,különleges térhatású,gyönyörű mediterrán utcakép,GARANCIÁVAL!!! V.I.PAPA:SIKÁTOR.grandiózus,különleges térhatású,gyönyörű mediterrán utcakép,GARANCIÁVAL!!!
Hitelesített felhasználó
36.000 HUF
1.000 HUF 3.82 USD
EREDETI BREZLÁNOVICH(BERTY):TOSA ÓVÁROSA.KÁPRÁZATOS SZÍNVILÁGÚ MEDITERRÁN UTCAKÉP,GARANCIÁVAL!!! EREDETI BREZLÁNOVICH(BERTY):TOSA ÓVÁROSA.KÁPRÁZATOS SZÍNVILÁGÚ MEDITERRÁN UTCAKÉP,GARANCIÁVAL!!!
Hitelesített felhasználó
48.000 HUF
1.000 HUF 3.82 USD
Gecse Árpád - Tehénpásztor Gecse Árpád - Tehénpásztor
Hitelesített felhasználó

Gecse Árpád - Tehénpásztor

Lejárat: 1 nap 7 óra4 licit
3.001 HUF 11.47 USD
RÉGI KOROK MESTEREI NYOMÁN:MADONNA A GYERMEKKEL.HATALMAS ÉS GYÖNYÖRŰ OLAJ-VÁSZON,GARANCIÁVAL!!!! RÉGI KOROK MESTEREI NYOMÁN:MADONNA A GYERMEKKEL.HATALMAS ÉS GYÖNYÖRŰ OLAJ-VÁSZON,GARANCIÁVAL!!!!
Hitelesített felhasználó
96.000 HUF
1.000 HUF 3.82 USD
BURTON.VADREGÉNYES TÁJ Káprázatos színvilágú,HATALMAS galériás minőségű olaj-vászon GARANCIÁVAL!!! BURTON.VADREGÉNYES TÁJ Káprázatos színvilágú,HATALMAS galériás minőségű olaj-vászon GARANCIÁVAL!!!
Hitelesített felhasználó
48.000 HUF
3.500 HUF 13.38 USD
Paál László után:Erdei út.Csodálatos,hatalmas,galériás minőségű olaj-vászon,GARANCIÁVAL!!! Paál László után:Erdei út.Csodálatos,hatalmas,galériás minőségű olaj-vászon,GARANCIÁVAL!!!
Hitelesített felhasználó
48.000 HUF
1.000 HUF 3.82 USD
Gyurkovics Károly (1810-1872) olaj vászon Gyurkovics Károly (1810-1872) olaj vászon
Hitelesített felhasználó

Gyurkovics Károly (1810-1872) olaj vászon

Lejárat: 2 nap 17 óra0 licit
50.000 HUF 191.08 USD
Chiovini Ferenc - Úton az éjféli misére Chiovini Ferenc - Úton az éjféli misére
Hitelesített felhasználó

Chiovini Ferenc - Úton az éjféli misére

Lejárat: 7 óra 51 perc27 licit
22.000 HUF 84.08 USD
Pállya Celesztin - Mosó lány Pállya Celesztin - Mosó lány
Hitelesített felhasználó

Pállya Celesztin - Mosó lány

Lejárat: 2 nap 7 óra7 licit
6.001 HUF 22.93 USD
Antik csendélet 1 Ft-ról Antik csendélet 1 Ft-ról
Hitelesített felhasználó

Antik csendélet 1 Ft-ról

Lejárat: 5 nap 7 óra5 licit
2.001 HUF 7.65 USD
Hitelesített felhasználó

Antik csendélet 1 Ft-ról

Lejárat: 5 nap 7 óra1 licit
1 HUF 0.00 USD
"Hibiszkusz" eredeti olajfestmény! "Hibiszkusz" eredeti olajfestmény!
PayPal Hitelesített felhasználó

"Hibiszkusz" eredeti olajfestmény!

Lejárat: 1 nap 8 óra9 licit
7.000 HUF 26.75 USD
Magasi Németh Gábor - Rőzsegyűjtők Magasi Németh Gábor - Rőzsegyűjtők
Hitelesített felhasználó

Magasi Németh Gábor - Rőzsegyűjtők

Lejárat: 1 nap 7 óra9 licit
8.001 HUF 30.58 USD
JELZETT KÉP : HÁZ A TÓPARTON JELZETT KÉP : HÁZ A TÓPARTON

JELZETT KÉP : HÁZ A TÓPARTON

Lejárat: 7 nap 23 óra1 licit
10.000 HUF 38.22 USD
SASSY JELZÉSSEL : AKVARELL SASSY JELZÉSSEL : AKVARELL

SASSY JELZÉSSEL : AKVARELL

Lejárat: 7 nap 23 óra0 licit
10.000 HUF 38.22 USD
VASKOVITS ERZSÉBET : BARACKOS CSENDÉLET VASKOVITS ERZSÉBET : BARACKOS CSENDÉLET

VASKOVITS ERZSÉBET : BARACKOS CSENDÉLET

Lejárat: 7 nap 23 óra1 licit
10.000 HUF 38.22 USD
FARKASHÁZY MIKLÓS:Dombos táj FARKASHÁZY MIKLÓS:Dombos táj

FARKASHÁZY MIKLÓS:Dombos táj

Lejárat: 7 nap 23 óra0 licit
10.000 HUF 38.22 USD
Jankó János,EREDETI 60x80-s olajvászon, Jankó János,EREDETI 60x80-s olajvászon,

Jankó János,EREDETI 60x80-s olajvászon,

Lejárat: 3 nap 20 óra0 licit
500.000 HUF
150.000 HUF 573.24 USD
Henczné Deák Adrienne - Dáliás csendélet Henczné Deák Adrienne - Dáliás csendélet
Hitelesített felhasználó

Henczné Deák Adrienne - Dáliás csendélet

Lejárat: 7 óra 36 perc14 licit
13.000 HUF 49.68 USD
Mihalovics M Tenger Mihalovics M Tenger
Hitelesített felhasználó

Mihalovics M Tenger

Lejárat: 5 óra 31 perc12 licit
10.220 HUF 39.06 USD
Viski jelzéssel: Csikós, olaj, falemez, keretben Viski jelzéssel: Csikós, olaj, falemez, keretben
Hitelesített felhasználó
25.000 HUF 95.54 USD
Schaffhausen városa a XX. szd. elején olaj-vászon 50x60 cm Schaffhausen városa a XX. szd. elején olaj-vászon 50x60 cm
45.000 HUF 171.97 USD
Boemm Ritta: Enteriőr Boemm Ritta: Enteriőr

Boemm Ritta: Enteriőr

Lejárat: 13 nap 1 óra0 licit
100.000 HUF
40.000 HUF 152.86 USD
Hitelesített felhasználó
32.000 HUF
1.000 HUF 3.82 USD
Pecázó fiú ,rézkarc Pecázó fiú ,rézkarc

Pecázó fiú ,rézkarc

Lejárat: 12 nap 9 óra0 licit
4.500 HUF 17.20 USD
Ló és csikaja.Akvarell Ló és csikaja.Akvarell

Ló és csikaja.Akvarell

Lejárat: 12 nap 9 óra0 licit
5.000 HUF 19.11 USD
Kéri László.Estefelé.Olaj farost Kéri László.Estefelé.Olaj farost

Kéri László.Estefelé.Olaj farost

Lejárat: 12 nap 9 óra0 licit
60.000 HUF 229.30 USD
Prohászka.Vízparti erdőrészlet Prohászka.Vízparti erdőrészlet

Prohászka.Vízparti erdőrészlet

Lejárat: 12 nap 9 óra0 licit
25.000 HUF 95.54 USD
NP.  aláírással, antik festmény, GYÖNYÖRŰ antik keretben!!! NP.  aláírással, antik festmény, GYÖNYÖRŰ antik keretben!!!
100.000 HUF 382.16 USD
1 2 3 4 5

44
44 80 98

Google+