Összes kategóriában
Téma
Technika
Hordozó
Legnagyobb méret
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

21 tétel

Áldor János László: Női akt piros gyöngysorral Áldor János László: Női akt piros gyöngysorral
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
260.000 HUF 877.95 USD
ÁLDOR JÁNOS LÁSZLÓ : Női akt - antik olaj / vászon festmény ÁLDOR JÁNOS LÁSZLÓ : Női akt - antik olaj / vászon festmény
Fix áras termék
45.000 HUF 151.95 USD
Akt Akt
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Akt

Feltöltve: 2019. 10. 13. 06:23
110.000 HUF 371.44 USD
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
260.000 HUF 877.95 USD
Hatalmas méretű , gyönyörű akt olaj-vászon festmény Hatalmas méretű , gyönyörű akt olaj-vászon festmény
Alkuképes termék
399.000 HUF 1,347.32 USD
William-Adolphe után - twilight Meztelen kendős nő olaj -vászon William-Adolphe után - twilight Meztelen kendős nő olaj -vászon
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
150.000 HUF 506.51 USD
MAGYAR MANNHEIMER GUSZTÁV / 1859-1937/ : AKT TÁJBAN MAGYAR MANNHEIMER GUSZTÁV / 1859-1937/ : AKT TÁJBAN
Fix áras termék
44.999 HUF 151.95 USD
Diosi Sándor akt Diosi Sándor akt
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Diosi Sándor akt

Feltöltve: 2019. 09. 10. 06:42
150.000 HUF 506.51 USD
Schwarzer Géza (?-?) Akt antik olajfestménye 1922-ből Eredeti!! Schwarzer Géza (?-?) Akt antik olajfestménye 1922-ből Eredeti!!
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
24.999 HUF 84.42 USD
Festmény Festmény
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Feltöltve: 2019. 08. 14. 17:51
969.000 HUF 3,272.06 USD
Ott Zoltán ( 1881- ? ) Fekvő akt c. Antik olajfestménye EREDETI GARANCIÁVAL !!! Ott Zoltán ( 1881- ? ) Fekvő akt c. Antik olajfestménye EREDETI GARANCIÁVAL !!!
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
39.999 HUF 135.07 USD
Asztalos Gyula (1900 - 1972) Akt c. olajfestménye 100x80cm EREDETI GARANCIÁVAL ! Asztalos Gyula (1900 - 1972) Akt c. olajfestménye 100x80cm EREDETI GARANCIÁVAL !
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
130.000 HUF 438.98 USD
FERENCZY KÁROLY : NŐI AKT  OLAJ FESTMÉNY ÖKÖRSZEMES KERETBEN FERENCZY KÁROLY : NŐI AKT  OLAJ FESTMÉNY ÖKÖRSZEMES KERETBEN
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
1.800.000 HUF 6,078.12 USD
Antik miniatűr, akt korsóval, Arlaud v Dolling Antik miniatűr, akt korsóval, Arlaud v Dolling
PayPal Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
150.000 HUF 506.51 USD
Akt festmeny szep arany keretben Akt festmeny szep arany keretben
Fix áras termék

Akt festmeny szep arany keretben

Feltöltve: 2019. 04. 12. 15:50
60.000 HUF 202.60 USD
AKT  - Olajfestmény a múlt századból AKT  - Olajfestmény a múlt századból
Fix áras termék

AKT - Olajfestmény a múlt századból

Feltöltve: 2019. 02. 24. 09:34
480.000 HUF 1,620.83 USD
Iványi - Grünwald Béla  / 1867 - 1940 / Iványi - Grünwald Béla  / 1867 - 1940 /
Alkuképes termék

Iványi - Grünwald Béla / 1867 - 1940 /

Feltöltve: 2018. 12. 06. 16:22
1.400.000 HUF 4,727.43 USD
Egerváry Potemkin ágoston  / 1858 - 1930 / Egerváry Potemkin ágoston  / 1858 - 1930 /
Alkuképes termék

Egerváry Potemkin ágoston / 1858 - 1930 /

360.000 HUF 1,215.62 USD
Tornai Gyula  / 1861 - 1928 / Tornai Gyula  / 1861 - 1928 /
Alkuképes termék

Tornai Gyula / 1861 - 1928 /

66.000 HUF 222.86 USD
Lotz Károly   / 1883 - 1904 / Lotz Károly   / 1883 - 1904 /
Alkuképes termék

Lotz Károly / 1883 - 1904 /

Feltöltve: 2018. 12. 04. 16:02
3.400.000 HUF 11,480.90 USD
Aba Novák Vilmos : Akt Aba Novák Vilmos : Akt
Ingyenes szállítás Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Aba Novák Vilmos : Akt

Feltöltve: 2018. 12. 02. 16:15
500.000 HUF 1,688.37 USD
BURGHARDT REZSŐ : Szabadban. Olaj,vászon. BURGHARDT REZSŐ : Szabadban. Olaj,vászon.
Alkuképes termék

BURGHARDT REZSŐ : Szabadban. Olaj,vászon.

Feltöltve: 2018. 11. 27. 19:51
180.000 HUF 607.81 USD

Google+