Összes kategóriában
Téma
Technika
Hordozó
Legnagyobb méret
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

13 tétel

Pipacsos csendélet Pipacsos csendélet
Fix áras termék

Pipacsos csendélet

Eladva: 2021. márc. 05. 19:10
Antik Kelle Sándor ragyogó képcsarnokos festménye! Antik Kelle Sándor ragyogó képcsarnokos festménye!
Alkuképes termék
Virág csendélet Virág csendélet
Alkuképes termék

Virág csendélet

Eladva: 2021. febr. 24. 16:24
Csendélet, olajfestmény Csendélet, olajfestmény
Alkuképes termék

Csendélet, olajfestmény

Eladva: 2021. febr. 03. 08:41
Rózsa csendélet olaj vászon Rózsa csendélet olaj vászon
Fix áras termék

Rózsa csendélet olaj vászon

Eladva: 2021. jan. 31. 15:12
Ismeretlen művész: Csendélet, akvarell, 19. század Ismeretlen művész: Csendélet, akvarell, 19. század
PayPal Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
Bér Rudolf (1924-2004) Asztali csendélet Bér Rudolf (1924-2004) Asztali csendélet
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
Festmény.Olaj vászon!! Paizs László Festmény.Olaj vászon!! Paizs László
Alkuképes termék

Festmény.Olaj vászon!! Paizs László

Eladva: 2020. dec. 28. 11:20
Bernáth Aurél festmény Bernáth Aurél festmény
Alkuképes termék

Bernáth Aurél festmény

Eladva: 2020. dec. 19. 11:11
Szecessziós üvegkép pár Szecessziós üvegkép pár
Fix áras termék

Szecessziós üvegkép pár

Eladva: 2020. dec. 07. 15:53