Összes kategóriában
Téma
Technika
Hordozó
Legnagyobb méret
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

Nagy Karácsonyi Régiség Akció - Körút Antikvárium
Nagy Karácsonyi Régiség Akció

11 tétel

ANTIK BIEDERMEIER CSENDÉLET, JELZETT, JÓ KVALITÁS ANTIK BIEDERMEIER CSENDÉLET, JELZETT, JÓ KVALITÁS
Alkuképes termék
Gaál Magdolna asztali csendélet Gaál Magdolna asztali csendélet
Fix áras termék

Gaál Magdolna asztali csendélet

Eladva: 2019. 12. 03. 23:10
Mesterházy Dénes: Csendélet rózsákkal  1900 körül Mesterházy Dénes: Csendélet rózsákkal  1900 körül
Alkuképes termék
Régi olajfestmény virágcsendélet Régi olajfestmény virágcsendélet
PayPal Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Régi olajfestmény virágcsendélet

Eladva: 2019. 10. 19. 14:33
Csendélet, olaj festmény, Ender jelzéssel Csendélet, olaj festmény, Ender jelzéssel
Alkuképes termék
Antik szignózott festmény - Csendélet Antik szignózott festmény - Csendélet
Fix áras termék

Antik szignózott festmény - Csendélet

Eladva: 2019. 10. 14. 23:30
Kloton Péter festmény: Virágcsendélet Kloton Péter festmény: Virágcsendélet
Ingyenes szállítás Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
Henczné  Deák Adrienne képe Henczné  Deák Adrienne képe
Alkuképes termék

Henczné Deák Adrienne képe

Eladva: 2019. 09. 23. 10:43
Antik rendkivűl részletgazdag akvarell festmény Antik rendkivűl részletgazdag akvarell festmény
Alkuképes termék
Biedermeier csendélet - Nagy K. jelzéssel Biedermeier csendélet - Nagy K. jelzéssel
Fix áras termék
Benczúr  Ida  rózsái    15000  ft Benczúr  Ida  rózsái    15000  ft
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Benczúr Ida rózsái 15000 ft

Eladva: 2019. 09. 14. 13:47