Összes kategóriában
Téma
Technika
Hordozó
Legnagyobb méret
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

22 tétel

Rudolf von Alt: Utcajelenet (antik festmény) Rudolf von Alt: Utcajelenet (antik festmény)
Fix áras termék
B Bélaváry István.olaj, vászon,festmény. B Bélaváry István.olaj, vászon,festmény.
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
NÉMETH GYÖRGY : Falusi ház /tanya/ lovas szekérrel NÉMETH GYÖRGY : Falusi ház /tanya/ lovas szekérrel
Ingyenes szállítás PayPal Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
Vaszary J .eredeti festmény Vaszary J .eredeti festmény
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Vaszary J .eredeti festmény

Eladva: 2020. 02. 20. 21:10
NÉMETH BÉLA BERTALAN : Rákospalotai utca részlet NÉMETH BÉLA BERTALAN : Rákospalotai utca részlet
Alkuképes termék
HORVÁTH G. ANDOR Eredeti festménye gyűjtőknek HORVÁTH G. ANDOR Eredeti festménye gyűjtőknek
Fix áras termék
Antik olaj festmény gyüjteményből eladó. Antik olaj festmény gyüjteményből eladó.
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
Ács Ágoston Mosónők! Ács Ágoston Mosónők!
Alkuképes termék

Ács Ágoston Mosónők!

Eladva: 2020. 02. 07. 21:20
Perlmutter Imre (1870-1935) : Mezőn alakok Perlmutter Imre (1870-1935) : Mezőn alakok
PayPal Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
Szignált festmény 253 Szignált festmény 253
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Szignált festmény 253

Eladva: 2020. 02. 03. 16:43
Ismeretlen művész: Tavasz ünnep Ismeretlen művész: Tavasz ünnep
Alkuképes termék

Ismeretlen művész: Tavasz ünnep

Eladva: 2020. 01. 23. 10:00
ANTIK ÉLETKÉP, NAGYON BÁJOS ANTIK ÉLETKÉP, NAGYON BÁJOS
Alkuképes termék

ANTIK ÉLETKÉP, NAGYON BÁJOS

Eladva: 2020. 01. 14. 21:26

Mások ezeket keresték