Összes kategóriában
Téma
Technika
Hordozó
Legnagyobb méret
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

22 tétel

Parkrészlet pavilonnal olajkép Parkrészlet pavilonnal olajkép
PayPal Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
80.000 HUF 267.69 USD
LEÁRAZTAM! Márton K.S. "Mosás a patakban" c. olajvászon XX. század eleji LEÁRAZTAM! Márton K.S. "Mosás a patakban" c. olajvászon XX. század eleji
Alkuképes termék
69.000 HUF 230.88 USD
Leáraztam!  Márton K.S. "Aratásból hazafelé" c. olajvászon XX.sz. legeleje Leáraztam!  Márton K.S. "Aratásból hazafelé" c. olajvászon XX.sz. legeleje
Alkuképes termék
69.000 HUF 230.88 USD
Csáki-Maronyák József Csendes Balatonpart Csáki-Maronyák József Csendes Balatonpart
Alkuképes termék

Csáki-Maronyák József Csendes Balatonpart

Feltöltve: 2019. 10. 14. 10:17
55.000 HUF 184.03 USD
Boldizsár, olaj, jelzéssel csónak folyó parton Boldizsár, olaj, jelzéssel csónak folyó parton
Alkuképes termék
95.000 HUF 317.88 USD
Réthy Károly jelzéssel olajkép Réthy Károly jelzéssel olajkép
Alkuképes termék

Réthy Károly jelzéssel olajkép

Feltöltve: 2019. 10. 13. 09:51
150.000 HUF 501.91 USD
Ferenczy Valér: Őszi erdő szignált olajkép Ferenczy Valér: Őszi erdő szignált olajkép
Alkuképes termék
80.000 HUF 267.69 USD
Zórád Géza: Ház a fák között akvarell Zórád Géza: Ház a fák között akvarell
Alkuképes termék

Zórád Géza: Ház a fák között akvarell

Feltöltve: 2019. 10. 13. 09:50
28.000 HUF 93.69 USD
Duray Tibor: Pillérek alatt régi olajkép Duray Tibor: Pillérek alatt régi olajkép
Alkuképes termék

Duray Tibor: Pillérek alatt régi olajkép

120.000 HUF 401.53 USD
Ismeretlen művész: olajfestménye vizimalom Ismeretlen művész: olajfestménye vizimalom
Alkuképes termék

Ismeretlen művész: olajfestménye vizimalom

Feltöltve: 2019. 10. 11. 20:38
39.998 HUF 133.84 USD
HÁRY GYULA / 1864-1946 / : MARGITSZIGETI RÉSZLET , ANTIK KÉP HÁRY GYULA / 1864-1946 / : MARGITSZIGETI RÉSZLET , ANTIK KÉP
Fix áras termék
49.999 HUF 167.30 USD
Antik jelzett tájkép akvarell Antik jelzett tájkép akvarell
Alkuképes termék

Antik jelzett tájkép akvarell

Feltöltve: 2019. 10. 09. 10:37
11.990 HUF 40.12 USD
Antik bécsi barokk festmény -15% Antik bécsi barokk festmény
Alkuképes termék

Antik bécsi barokk festmény

Feltöltve: 2019. 10. 06. 19:27
80.000,- 68.000 HUF 227.53 USD
Eladó 2db Kerekes szignóval ellátott antik tájkép pár (40x50 olaj, vászon) Eladó 2db Kerekes szignóval ellátott antik tájkép pár (40x50 olaj, vászon)
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
100.000 HUF 334.61 USD
Erdei út (olaj, vászon, 90x70) Erdei út (olaj, vászon, 90x70)
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Erdei út (olaj, vászon, 90x70)

Feltöltve: 2019. 09. 26. 18:18
30.000 HUF 100.38 USD
Olaj vászon természet kép Olaj vászon természet kép
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Olaj vászon természet kép

Feltöltve: 2019. 09. 20. 16:57
85.000 HUF 284.42 USD
Keretezett olajfestmény Keretezett olajfestmény
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Keretezett olajfestmény

Feltöltve: 2019. 07. 31. 17:03
4.000 HUF 13.38 USD
PUSZTA, olajfestmény (071211) PUSZTA, olajfestmény (071211)
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

PUSZTA, olajfestmény (071211)

Feltöltve: 2019. 07. 19. 18:08
48.000 HUF 160.61 USD
Antik, szignózott, akvarell kép Antik, szignózott, akvarell kép
Alkuképes termék

Antik, szignózott, akvarell kép

Feltöltve: 2019. 05. 24. 10:27
5.500 HUF 18.40 USD
Antik festmény Antik festmény
Alkuképes termék

Antik festmény

Feltöltve: 2019. 04. 13. 20:19
55.000 HUF 184.03 USD
Antik tájkép festmény Antik tájkép festmény
Fix áras termék

Antik tájkép festmény

Feltöltve: 2018. 10. 24. 17:17
25.000 HUF 83.65 USD
Mihalovits Miklós: "Piros napernyővel" Mihalovits Miklós: "Piros napernyővel"
Alkuképes termék

Mihalovits Miklós: "Piros napernyővel"

Feltöltve: 2018. 10. 17. 12:49
64.000 HUF 214.15 USD

Google+