Összes kategóriában
Téma
Technika
Hordozó
Legnagyobb méret
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

65 tétel
1. oldal / 2

Görögország tájkép olajfestmény, festmény Görögország tájkép olajfestmény, festmény
Hitelesített felhasználó
7.200 HUF
2.000 HUF 6.67 USD
Olajfestmény Erdélyi tájkép, festmény. Olajfestmény Erdélyi tájkép, festmény.
Hitelesített felhasználó

Olajfestmény Erdélyi tájkép, festmény.

Lejárat: 6 óra 48 perc0 licit
9.300 HUF
2.000 HUF 6.67 USD
Olajfestmény Görögország Monemvasia tájkép, festmény Olajfestmény Görögország Monemvasia tájkép, festmény
Hitelesített felhasználó
8.000 HUF
2.000 HUF 6.67 USD
Kinva festmény Kinva festmény

Kinva festmény

Lejárat: 8 óra 56 perc0 licit
19.900 HUF 66.38 USD
Határ János (Fadd, 1924 - 2000, Szilasliget) Tájkép fákkal Határ János (Fadd, 1924 - 2000, Szilasliget) Tájkép fákkal
180.000 HUF
150.000 HUF 500.33 USD
Makray János (1955-) Tájkép Makray János (1955-) Tájkép

Makray János (1955-) Tájkép

Lejárat: 11 óra 17 perc0 licit
50.000 HUF 166.78 USD
53x37 cm, festmény, vastag olaj, vászon, szignós 53x37 cm, festmény, vastag olaj, vászon, szignós
PayPal Hitelesített felhasználó
11 HUF 0.04 USD
Kishonty Katalin: Tükröződés, festmény, olaj, 32x36 cm+keret Kishonty Katalin: Tükröződés, festmény, olaj, 32x36 cm+keret
3.401 HUF 11.34 USD
Festmény, olaj, vászon, méret jelezve! Festmény, olaj, vászon, méret jelezve!

Festmény, olaj, vászon, méret jelezve!

Lejárat: 13 óra 30 perc3 licit
21 HUF 0.07 USD
1990-es D. Szabó István:Erdő széle  /40X80-as olajfestmény/ 1990-es D. Szabó István:Erdő széle  /40X80-as olajfestmény/
60.000 HUF 200.13 USD
Erdőbelső , olajtechnikával,jelzett kortárs,-új kerettel! Erdőbelső , olajtechnikával,jelzett kortárs,-új kerettel!
24.000 HUF 80.05 USD
Miklóssy Gábor: Faluvége Miklóssy Gábor: Faluvége

Miklóssy Gábor: Faluvége

Lejárat: 1 nap 6 óra0 licit
180.000 HUF
150.000 HUF 500.33 USD
SERENADE OF LIFE - Phillip Anthony SERENADE OF LIFE - Phillip Anthony

SERENADE OF LIFE - Phillip Anthony

Lejárat: 1 nap 11 óra0 licit
450.000 HUF
250.000 HUF 833.88 USD
Kovács Ferenc - erdei táj akvarell Kovács Ferenc - erdei táj akvarell

Kovács Ferenc - erdei táj akvarell

Lejárat: 1 nap 16 óra0 licit
20.000 HUF 66.71 USD
TÁJKÉP FENYŐFÁK HEGYCSÚCSOK VÍZESÉS OLAJFESTMÉNY TÁJKÉP FENYŐFÁK HEGYCSÚCSOK VÍZESÉS OLAJFESTMÉNY
7.000 HUF
4.500 HUF 15.01 USD
Várhegyi Rozália Úton hazafelé festmény (980) Várhegyi Rozália Úton hazafelé festmény (980)
Hitelesített felhasználó
1.501 HUF 5.01 USD
Károlyi István : Tavaszi táj, olajfestmény Károlyi István : Tavaszi táj, olajfestmény
15.000 HUF 50.03 USD
Károlyi István : Vízparti jelenet  , olajfestmény Károlyi István : Vízparti jelenet  , olajfestmény
22.000 HUF 73.38 USD
22.000 HUF 73.38 USD
Zöld Anikó garantáltan eredeti képcsarnokos festménye 711 Zöld Anikó garantáltan eredeti képcsarnokos festménye 711
2.001 HUF 6.67 USD
Nagyon szép tájkép 57-ből. Nagyon szép tájkép 57-ből.
Hitelesített felhasználó

Nagyon szép tájkép 57-ből.

Lejárat: 4 nap 16 óra0 licit
20.000 HUF 66.71 USD
Koncz Zoltán, 1915-1995, Újfehértó, "Nyírségi őslàp", akvarell festmény Koncz Zoltán, 1915-1995, Újfehértó, "Nyírségi őslàp", akvarell festmény
49.999 HUF
29.999 HUF 100.06 USD
Párizs Notre Dame és Szajnapart metszet - 1970-80 fenyő keretben Párizs Notre Dame és Szajnapart metszet - 1970-80 fenyő keretben
10.000 HUF
8.000 HUF 26.68 USD
Impresszionista stílusú, csodás szinvilágú kortárs festmény Impresszionista stílusú, csodás szinvilágú kortárs festmény
33.000 HUF 110.07 USD
Balogh István Péter:Tisztás című Képcsarnokos olajfestmény. Balogh István Péter:Tisztás című Képcsarnokos olajfestmény.
20.000 HUF 66.71 USD
Búzás András(1943-):Házak illetve Erdős táj című olajfestmények. Búzás András(1943-):Házak illetve Erdős táj című olajfestmények.
15.000 HUF 50.03 USD
Reinhardt István Festmény. Reinhardt István Festmény.

Reinhardt István Festmény.

Lejárat: 6 nap 2 óra0 licit
30.000 HUF 100.07 USD
Bak Péter Róbert(1950-):Téli tanya. Bak Péter Róbert(1950-):Téli tanya.
Ingyenes szállítás

Bak Péter Róbert(1950-):Téli tanya.

Lejárat: 6 nap 2 óra0 licit
30.000 HUF 100.07 USD
Modern dekoratív kicsit Art - deco  festmény!!!! Modern dekoratív kicsit Art - deco  festmény!!!!
35.000 HUF
20.000 HUF 66.71 USD
Tájkép Tájkép

Tájkép

Lejárat: 6 nap 8 óra0 licit
2.500 HUF 8.34 USD
Radnai József  -  Békás szoros , Blondel keretben Radnai József  -  Békás szoros , Blondel keretben
49.000 HUF 163.44 USD
Szignált olaj festmény Szignált olaj festmény
Hitelesített felhasználó

Szignált olaj festmény

Lejárat: 6 nap 13 óra0 licit
401 HUF 1.34 USD
Hitelesített felhasználó

Szignált olaj festmény

Lejárat: 6 nap 16 óra0 licit
401 HUF 1.34 USD
​  Varga j  Hegyek tóval olajvászon  50x70 cm keret nélkül jelezve hátul ​  Varga j  Hegyek tóval olajvászon  50x70 cm keret nélkül jelezve hátul
8.000 HUF
7.999 HUF 26.68 USD
Bánfi József  Szekérút olaj-karton cca 50x60 Bánfi József  Szekérút olaj-karton cca 50x60
8.000 HUF
7.999 HUF 26.68 USD
Külföldi festő signált Folyópart olajvászon 51x 61cm Külföldi festő signált Folyópart olajvászon 51x 61cm
8.000 HUF
7.999 HUF 26.68 USD
Szegedy i szig. Folyópari táj 55x70 cm olajvászon Szegedy i szig. Folyópari táj 55x70 cm olajvászon
6.000 HUF
5.999 HUF 20.01 USD
K.L szignó.Vízparti táj  olajfestmény K.L szignó.Vízparti táj  olajfestmény

K.L szignó.Vízparti táj olajfestmény

Lejárat: 8 nap 3 óra0 licit
5.000 HUF
4.999 HUF 16.67 USD
Dunakanyar Dunakanyar

Dunakanyar

Lejárat: 8 nap 4 óra0 licit
125.000 HUF 416.94 USD
Sztojka László  Falu Sztojka László  Falu

Sztojka László Falu

Lejárat: 8 nap 9 óra0 licit
15.000 HUF
14.999 HUF 50.03 USD
Id Keleti Jenő   Tájkép   olajfestmény Id Keleti Jenő   Tájkép   olajfestmény

Id Keleti Jenő Tájkép olajfestmény

Lejárat: 8 nap 9 óra0 licit
25.000 HUF
24.999 HUF 83.38 USD
DOBROSZLÁV  JÓZSEF  Tatai v.Diósgyőri vári részlet alakokkal DOBROSZLÁV  JÓZSEF  Tatai v.Diósgyőri vári részlet alakokkal
35.000 HUF
34.999 HUF 116.74 USD
Bartl József  Tájkép 1962 Bartl József  Tájkép 1962

Bartl József Tájkép 1962

Lejárat: 8 nap 10 óra0 licit
30.000 HUF
29.999 HUF 100.06 USD
Pókos Szvetlana. Pesti látkép a várral Lánchíddal olajfestmény Pókos Szvetlana. Pesti látkép a várral Lánchíddal olajfestmény
8.000 HUF
7.999 HUF 26.68 USD
1 2

44
44 80 98