Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
144 tétel
Eladott termékek közül itt csak azok érhetők el, amelyek az utolsó 90 napban kerültek eladásra és az eladó nem törölte őket.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 16:02
20.000 HUF
54.13 USD
3 Pinduri Mákvirág - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész- Eredeti Akril Festmény Keretben
Macska, Cica, Kert, tavasz, Állat, Falikép,
45.000 HUF
121.80 USD
Feltöltve: 2024. márc. 27. 19:00
65.600 HUF
177.56 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 14:59
55.000 HUF
148.87 USD
Feltöltve: 2024. márc. 20. 10:16
7.000 HUF
18.95 USD
Feltöltve: 2024. márc. 20. 10:14
7.000 HUF
18.95 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 05:51
23.000 HUF
62.25 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. márc. 17. 17:05
26.000 HUF
70.37 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 14:26
50.000 HUF
135.33 USD
Feltöltve: 2024. márc. 08. 17:00
320.000 HUF
866.13 USD
Feltöltve: 2024. márc. 06. 05:48
20.000 HUF
54.13 USD
Feltöltve: 2024. febr. 18. 20:21
25.000 HUF
67.67 USD
Feltöltve: 2024. febr. 10. 16:10
29.880 HUF
80.87 USD
Szieszta - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Tavasz
Állat, Nyúl, Gyerekszoba, Rajz, Mese, virág, mező
18.880 HUF
51.10 USD
Feltöltve: 2024. jan. 26. 14:35
45.000 HUF
121.80 USD
Fekete Macska - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Kormos
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, ajándék
12.880 HUF
34.86 USD
Feltöltve: 2024. jan. 21. 18:18
19.880 HUF
53.81 USD
Vaddisznó - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Rajz, vaddisznó, Vadmalac, Malac, Vadászat
18.880 HUF
51.10 USD
Ravaszdi - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron - Róka, Nyúl
Állat, Nyúl, Róka, Gyerekszoba, Rajz, Mese,
23.880 HUF
64.63 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 17:51
35.000 HUF
94.73 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 17:48
15.000 HUF
40.60 USD
A Nyúl és a Sün - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Nyúl, Sündisznó, Gyerekszoba, Rajz, Mese
23.880 HUF
64.63 USD
Tavasz - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz,
12.880 HUF
34.86 USD
Sziámi - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, Sziámi
12.880 HUF
34.86 USD
Feltöltve: 2024. jan. 13. 16:52
14.000 HUF
37.89 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 14:40
29.900 HUF
80.93 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
istálló lámpa
italy
csatka
nomád
városképes
figurális réz
provence komód
tripartitum
menetrendi
egérkés
dísz kard
ezüst gyűrű ásvány
zamárdi
videoton tv
kerti kő
fém fotel
koleszár györgy
asztalos szerszám
alföldi mokkás
az iparművészet könyve
art deco terítő
réz bonbonier
delfts
kép óra
kerti székek