Összes kategóriában
Téma
Technika
További opciók ...
Hordozó
Legnagyobb méret
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

181 tétel
1. oldal / 5

Czinóber - Pipacsot csak szeretni! Czinóber - Pipacsot csak szeretni!
Fix áras termék

Czinóber - Pipacsot csak szeretni!

Feltöltve: 2021. jún. 22. 11:02
10.000 HUF 34.05 USD
Czinóber - Valóságos varázslat ( 19 x 27, olaj, + gyönyörű keret ) Czinóber - Valóságos varázslat ( 19 x 27, olaj, + gyönyörű keret )
Fix áras termék
30.000 HUF 102.15 USD
Veress Zoltán olajfestmény Veress Zoltán olajfestmény
Alkuképes termék

Veress Zoltán olajfestmény

Feltöltve: 2021. jún. 18. 08:53
79.000 HUF 268.98 USD
Czinóber - Az én kis csalitom ( 18 x 24, olaj, új keretben ) Czinóber - Az én kis csalitom ( 18 x 24, olaj, új keretben )
Fix áras termék
25.000 HUF 85.12 USD
Czinóber - Pipacsos naplemente ( 24 x 30, olaj, új keretben ) Czinóber - Pipacsos naplemente ( 24 x 30, olaj, új keretben )
Fix áras termék
35.000 HUF 119.17 USD
Czinóber - Rivaldafényben ( 24,2 x 29.3 , olaj, antik keretben ) Czinóber - Rivaldafényben ( 24,2 x 29.3 , olaj, antik keretben )
Fix áras termék
35.000 HUF 119.17 USD
Czinóber - Hajnali őrjárat ( 30 x 40, vegyes technika, új keretben ) Czinóber - Hajnali őrjárat ( 30 x 40, vegyes technika, új keretben )
Fix áras termék
40.000 HUF 136.19 USD
Czinóber - Színes Október ( 30.5 x 40.5, olaj + új keret ) Czinóber - Színes Október ( 30.5 x 40.5, olaj + új keret )
Fix áras termék
60.000 HUF 204.29 USD
Czinóber - Üde színfoltok (  km. 35 x 42.5, olaj ) Czinóber - Üde színfoltok (  km. 35 x 42.5, olaj )
Fix áras termék
40.000 HUF 136.19 USD
Horváth L. Adrián (LAdrián) képzőművész: Azonosulás Horváth L. Adrián (LAdrián) képzőművész: Azonosulás
Ingyenes szállítás
Fix áras termék
32.000 HUF 108.96 USD
Czinóber - Őszi ragyogás ( 20 x 30, + ajándék keret ) Czinóber - Őszi ragyogás ( 20 x 30, + ajándék keret )
Fix áras termék
20.000 HUF 68.10 USD
Czinóber - Aranyló csobogás ( 21,5 x 26,5, gyönyörű keretben ) Czinóber - Aranyló csobogás ( 21,5 x 26,5, gyönyörű keretben )
Fix áras termék
30.000 HUF 102.15 USD
Szabó Kata:"Erdei alkony , akril, 40 x 50 cm, vászon, szignózott Szabó Kata:"Erdei alkony , akril, 40 x 50 cm, vászon, szignózott
Ajándékötlet Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
44.000 HUF 149.81 USD
Szabó Kata: "Nyár  vége" olajfestmény 40 x 50 farost, szép kerettel, szignózott Szabó Kata: "Nyár  vége" olajfestmény 40 x 50 farost, szép kerettel, szignózott
Alkuképes termék
50.000 HUF 170.24 USD
Kalcsó József: Szabadban - festmény Kalcsó József: Szabadban - festmény
Alkuképes termék

Kalcsó József: Szabadban - festmény

Feltöltve: 2021. jún. 05. 21:25
35.000 HUF 119.17 USD
Való Ibolya Nyár elején c. impresszionista olajfestménye Való Ibolya Nyár elején c. impresszionista olajfestménye
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
22.000 HUF 74.91 USD
Svábhegy a fogaskereküvel Svábhegy a fogaskereküvel
Alkuképes termék

Svábhegy a fogaskereküvel

Feltöltve: 2021. jún. 05. 09:03
5.500 HUF 18.73 USD
Gyümölcsös virágzó szilvafákkal - Van Gogh nyomán - olajfestmény Gyümölcsös virágzó szilvafákkal - Van Gogh nyomán - olajfestmény
Alkuképes termék
80.000 HUF 272.39 USD
Tóparti séta - akrilfestmény Tóparti séta - akrilfestmény
Fix áras termék

Tóparti séta - akrilfestmény

Feltöltve: 2021. jún. 02. 20:21
45.000 HUF 153.22 USD
Őszi erdő Őszi erdő
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Őszi erdő

Feltöltve: 2021. jún. 01. 20:11
20.000 HUF 68.10 USD
Czinóber - Greens ( 30 x 40, olaj ) Czinóber - Greens ( 30 x 40, olaj )
Fix áras termék

Czinóber - Greens ( 30 x 40, olaj )

Feltöltve: 2021. máj. 22. 20:16
50.000 HUF 170.24 USD
Czinóber - Nyári ékszerek ( 18 x 24, olaj, új keretben ) Czinóber - Nyári ékszerek ( 18 x 24, olaj, új keretben )
Fix áras termék
25.000 HUF 85.12 USD
Czinóber - Túl a sövényen ( 18 x 24, olaj, új keretben ) Czinóber - Túl a sövényen ( 18 x 24, olaj, új keretben )
Fix áras termék
25.000 HUF 85.12 USD
Czinóber - Egy pillanat, ami megragadt ( 18 x 24, olaj, gyönyörű, új keretben ) Czinóber - Egy pillanat, ami megragadt ( 18 x 24, olaj, gyönyörű, új keretben )
Fix áras termék
25.000 HUF 85.12 USD
Czinóber - Kertem nárcisokkal... ( 30x40, olaj ) Czinóber - Kertem nárcisokkal... ( 30x40, olaj )
Fix áras termék
55.000 HUF 187.27 USD
Czinóber - Őrségben ( 21 x 30, olaj , + széles, csodaszép keretben ) Czinóber - Őrségben ( 21 x 30, olaj , + széles, csodaszép keretben )
Fix áras termék
35.000 HUF 119.17 USD
Czinóber - Epigramma ( 21 x 30, olaj, + gyönyörű, új, széles keret ) Czinóber - Epigramma ( 21 x 30, olaj, + gyönyörű, új, széles keret )
Fix áras termék
35.000 HUF 119.17 USD
Czinóber - Vidám kikelet ( 18 x 24, akril, új keretben ) Czinóber - Vidám kikelet ( 18 x 24, akril, új keretben )
Fix áras termék
20.000 HUF 68.10 USD
Vashegy, Nyugat-Dunántúl Vashegy, Nyugat-Dunántúl
Alkuképes termék

Vashegy, Nyugat-Dunántúl

Feltöltve: 2021. máj. 14. 07:56
5.500 HUF 18.73 USD
Ikva patak, Sopron Ikva patak, Sopron
Alkuképes termék

Ikva patak, Sopron

Feltöltve: 2021. máj. 11. 07:59
4.500 HUF 15.32 USD
Álom és valóság - akrilfestmény Álom és valóság - akrilfestmény
Alkuképes termék

Álom és valóság - akrilfestmény

Feltöltve: 2021. máj. 11. 07:44
45.000 HUF 153.22 USD
Betta hal, olajfestmény, 80 x 80 cm Betta hal, olajfestmény, 80 x 80 cm
Ingyenes szállítás
Alkuképes termék

Betta hal, olajfestmény, 80 x 80 cm

Feltöltve: 2021. máj. 10. 19:06
75.000 HUF 255.36 USD
Csipkeág - akrilfestmény Csipkeág - akrilfestmény
Fix áras termék

Csipkeág - akrilfestmény

Feltöltve: 2021. máj. 09. 08:38
15.000 HUF 51.07 USD
Czinóber - Három a réce ( 40 X 30 ) Czinóber - Három a réce ( 40 X 30 )
Fix áras termék

Czinóber - Három a réce ( 40 X 30 )

Feltöltve: 2021. máj. 08. 19:49
30.000 HUF 102.15 USD
Czinóber - Októberi szimfónia ( olaj, 24 x 32 + mesés keret ) Czinóber - Októberi szimfónia ( olaj, 24 x 32 + mesés keret )
Alkuképes termék
45.000 HUF 153.22 USD
Cica lábnyomok a hóban Cica lábnyomok a hóban
PayPal
Alkuképes termék

Cica lábnyomok a hóban

Feltöltve: 2021. máj. 06. 08:00
19.411 HUF 66.09 USD
A sivatag színei A sivatag színei
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

A sivatag színei

Feltöltve: 2021. máj. 03. 23:39
25.000 HUF 85.12 USD
Magnólia - Tulipánfa virág Magnólia - Tulipánfa virág
PayPal
Alkuképes termék

Magnólia - Tulipánfa virág

Feltöltve: 2021. máj. 02. 18:16
345.000 HUF 1,174.68 USD
Czinóber - Pallójának minden reccsenése Czinóber - Pallójának minden reccsenése
Fix áras termék

Czinóber - Pallójának minden reccsenése

Feltöltve: 2021. máj. 02. 09:22
18.000 HUF 61.29 USD
Czinóber - Hív a természet Czinóber - Hív a természet
Fix áras termék

Czinóber - Hív a természet

Feltöltve: 2021. máj. 02. 09:21
17.000 HUF 57.88 USD
Zalaegerszeg környékén Zalaegerszeg környékén
Alkuképes termék

Zalaegerszeg környékén

Feltöltve: 2021. máj. 01. 09:19
5.500 HUF 18.73 USD
Virágszál című festmény Virágszál című festmény
Fix áras termék

Virágszál című festmény

Feltöltve: 2021. ápr. 27. 12:40
4.000 HUF 13.62 USD
Czinóber - Pihenőben ( 30 x 40, olaj, ajándék új keretben ) Czinóber - Pihenőben ( 30 x 40, olaj, ajándék új keretben )
Fix áras termék
50.000 HUF 170.24 USD
Czinóber - Téli romantika ( 30 x 21 cm, olaj, gyönyörű keretben ) Czinóber - Téli romantika ( 30 x 21 cm, olaj, gyönyörű keretben )
Fix áras termék
35.000 HUF 119.17 USD
1 2 3 4 5

44
44 80 98