11 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 16:35
455.000 HUF
1,235.79 USD
Eredeti Akril Festmény Keretben (Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész)
Nő, Menyasszony, Barokk, Ajándék, Falikép,
55.000 HUF
149.38 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 09:34
20.000 HUF
54.32 USD
wilkinson
szecesszió
somogy
faragó józsef
akasztó
horváth józsef
5 forint 1946
böker
kakukkos óra
hordó asztal
macskássy izolda
aranyozott ezüst gyűrű
konzol
kinder
vasutas lámpa
könyv szekrény
tereskova
varrás
pálnagy
biszkvit
automata karóra
herendi art deco
faragott tükör
ezüst púdertartó
kmetty jános