27 tétel
Lejárat: 6 nap 4 óra0 licit
18.000 HUF
49.14 USD
Lejárat: 4 nap 22 óra0 licit
29.000 HUF
29.000 HUF
19.000 HUF
51.87 USD
Lejárat: 3 nap 0 óra0 licit
25.000 HUF
68.25 USD
Lejárat: 2 nap 8 óra0 licit
30.000 HUF
81.90 USD
Lejárat: 1 nap 9 óra0 licit
250.000 HUF
250.000 HUF
150.000 HUF
409.50 USD
Lejárat: 1 nap 9 óra0 licit
250.000 HUF
250.000 HUF
150.000 HUF
409.50 USD
Lejárat: 4 nap 7 óra0 licit
5.000 HUF
5.000 HUF
2.500 HUF
6.83 USD
Hugo Wulz (1936-2000) egyedi monográfia/litográfia, grafit szignós, kísérőlevéllel, és prospektussal
fischer kerámia
arany gyöngyös fülbevaló
intarziás tálaló
csiszolt üvegpohár
polc rendszer
balogh margit
kártyajáték
félegyházi lászló
sátor
vintage fotel
kelety gusztáv
gáz riasztó
parobek alajos
farkas ferenc
tízmillió
gyűrű 51
5 forint 1984
bécsi rózsás
sidló
ezüst fűszer
orion rádió
k spányi
kalocsai falitányér
herendi lepke
ss gyűrű