Összes kategóriában
Téma
További opciók ...
Hordozó
További opciók ...
További opciók ...
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

2.168 tétel
1. oldal / 50

Nádler István - Memoire de la Liberte 1991 -25% Nádler István - Memoire de la Liberte 1991
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Nádler István - Memoire de la Liberte 1991

Feltöltve: 2021. szept. 19. 11:53
330.000,- 247.500 HUF 823.05 USD
Maurer Dóra - Cím nélkül -30% Maurer Dóra - Cím nélkül
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Maurer Dóra - Cím nélkül

250.000,- 175.000 HUF 581.95 USD
Ürmös Péter:  Női portré 1917 Ürmös Péter:  Női portré 1917
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
26.000 HUF 86.46 USD
2 db David Roberts Litográfia (1838 és 1850) 2 db David Roberts Litográfia (1838 és 1850)
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
5.000 HUF 16.63 USD
Victor Vasarely (1906-1997) EREDETI Nagy méretű szita 1970 "Tridimor 1969"  mérete:64.5 x 84.5 cm. Victor Vasarely (1906-1997) EREDETI Nagy méretű szita 1970 "Tridimor 1969"  mérete:64.5 x 84.5 cm.
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Victor Vasarely (1906-1997) EREDETI Nagy méretű szita 1970 "Tridimor 1969" mérete:64.5 x 84.5 cm.

Képjogok és Kiadó: F. Bruckmann, München, 1970
Feltöltve: Tegnap, 11:44
225.000 HUF 748.23 USD
Zala Tibor litográfia (11/17) Zala Tibor litográfia (11/17)
Alkuképes termék

Zala Tibor litográfia (11/17)

Feltöltve: Tegnap, 11:08
18.500 HUF 61.52 USD
H. Moss litográfia gyűjtemény : London -i képek H. Moss litográfia gyűjtemény : London -i képek
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
12.500 HUF 41.57 USD
Maeyens Emile-( francia-belga festő) -Eternité , serigráfia Maeyens Emile-( francia-belga festő) -Eternité , serigráfia
Alkuképes termék
40.000 HUF 133.02 USD
Két pikáns, nagyon öreg litográfia, eredeti keretezésükben Két pikáns, nagyon öreg litográfia, eredeti keretezésükben
PayPal Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
19.992 HUF 66.48 USD
Dékány Ágoston (1948-) : Kunyhó Dékány Ágoston (1948-) : Kunyhó
Alkuképes termék

Dékány Ágoston (1948-) : Kunyhó

Feltöltve: 2021. szept. 19. 17:00
15.000 HUF 49.88 USD
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Maurer Dóra - Cím nélkül

Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Antik nyomat, kifogástalan állapotú, szép keretben Antik nyomat, kifogástalan állapotú, szép keretben
Alkuképes termék
15.000 HUF 49.88 USD
Antik nyomat, kifogástalan állapotú, szép keretben párban Antik nyomat, kifogástalan állapotú, szép keretben párban
Alkuképes termék
20.000 HUF 66.51 USD
Alkuképes termék
9.900 HUF 32.92 USD
Nyomatok "vegyesen"/14 db/ Nyomatok "vegyesen"/14 db/
Alkuképes termék

Nyomatok "vegyesen"/14 db/

Feltöltve: 2021. szept. 19. 09:22
14.900 HUF 49.55 USD
Grafittal, és akvával színezett litográfia, szép keretben, 13x18 cm+keret Grafittal, és akvával színezett litográfia, szép keretben, 13x18 cm+keret
Fix áras termék
2.999 HUF 9.97 USD
Kassák Lajos - 25 x 19 cm litográfia cca 1963 Kassák Lajos - 25 x 19 cm litográfia cca 1963
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Kassák Lajos - 25 x 19 cm litográfia cca 1963

Feltöltve: 2021. szept. 18. 12:38
95.000 HUF 315.92 USD
Baja Benedek (1893-1953) : Sötét vizek partján (Nagy méret!) Baja Benedek (1893-1953) : Sötét vizek partján (Nagy méret!)
Alkuképes termék
30.000 HUF 99.76 USD
Mark Kostabi (1960) - Marguerite álmodozása- Marguerite's Reverie -5% Mark Kostabi (1960) - Marguerite álmodozása- Marguerite's Reverie
Ajándékötlet
Alkuképes termék
65.000,- 61.750 HUF 205.35 USD
Kassák-grafika a Panderma albumból Kassák-grafika a Panderma albumból
PayPal
Alkuképes termék

Kassák-grafika a Panderma albumból

Feltöltve: 2021. szept. 17. 20:12
78.000 HUF 259.39 USD
1 2 3 4 5 ... 50

44
44 80 98