Összes kategóriában
Téma
Hordozó
További opciók ...
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

65 tétel
1. oldal / 2

Ruzicskay György -Gyökerek-  algráfia Ruzicskay György -Gyökerek-  algráfia
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
9.900 HUF 32.35 USD
Kassák Lajos - 25 x 19 cm litográfia cca 1963 Kassák Lajos - 25 x 19 cm litográfia cca 1963
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
95.000 HUF 310.46 USD
Kassák Lajos kompozició litográfia jelzett paszpartu -val keretezve 1959 -15% Kassák Lajos kompozició litográfia jelzett paszpartu -val keretezve 1959
PayPal Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
38.200,- 32.470 HUF 106.11 USD
Kassák Lajos kompozició litográfia jelzett paszpartu -val keretezve 1959 -25% Kassák Lajos kompozició litográfia jelzett paszpartu -val keretezve 1959
Alkuképes termék
38.200,- 28.650 HUF 93.63 USD
Kassák Lajos kompozició litográfia jelzett aláírt paszpartu -val keretezve 1959 -25% Kassák Lajos kompozició litográfia jelzett aláírt paszpartu -val keretezve 1959
Alkuképes termék
68.200,- 51.150 HUF 167.16 USD
Kassák Lajos kompozició litográfia jelzett aláírt paszpartu -val keretezve 1959 -15% Kassák Lajos kompozició litográfia jelzett aláírt paszpartu -val keretezve 1959
Alkuképes termék
68.200,- 57.970 HUF 189.44 USD
Kassák Lajos litográfia jelzett szig. paszport 1959 -15% Kassák Lajos litográfia jelzett szig. paszport 1959
Alkuképes termék
75x60+keret, kézi aranyozott litográfia, remek keretben, üveg alatt 75x60+keret, kézi aranyozott litográfia, remek keretben, üveg alatt
Fix áras termék
5.499 HUF 17.97 USD
HANS MENDLER (1950-) "kompozíció"Litográfia 1992 korlátozott kiadás:127/200 HANS MENDLER (1950-) "kompozíció"Litográfia 1992 korlátozott kiadás:127/200
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
39.000 HUF 127.45 USD
André VERDET (1913-2004) André VERDET (1913-2004)
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

André VERDET (1913-2004)

Feltöltve: 2021. júl. 18. 19:43
21.000 HUF 68.63 USD
FeLugossy László Munkácsy-díjas festő, performer, színész, rendező, író, forgatókönyvíró, énekes stb FeLugossy László Munkácsy-díjas festő, performer, színész, rendező, író, forgatókönyvíró, énekes stb
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

FeLugossy László Munkácsy-díjas festő, performer, színész, rendező, író, forgatókönyvíró, énekes stb

'Ő sies' Nagy méretű korai 1989 Litográfia 15/15
Feltöltve: 2021. júl. 16. 07:45
119.000 HUF 388.89 USD
Nádler István - Memoire de la Liberte 1991 -35% Nádler István - Memoire de la Liberte 1991
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Nádler István - Memoire de la Liberte 1991

Feltöltve: 2021. júl. 15. 21:42
420.000,- 273.000 HUF 892.16 USD
Maurer Dóra - Cím nélkül -35% Maurer Dóra - Cím nélkül
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Maurer Dóra - Cím nélkül

Feltöltve: 2021. júl. 15. 21:41
250.000,- 162.500 HUF 531.05 USD
Lakner László - Schwitters Lakner László - Schwitters
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Lakner László - Schwitters

325.000 HUF 1,062.09 USD
Nádler István - Cím nélkül -20% Nádler István - Cím nélkül
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Nádler István - Cím nélkül

Feltöltve: 2021. júl. 15. 21:40
350.000,- 280.000 HUF 915.03 USD
Joan Miró   eredeti litográfiai plakátja  84 x 56 cm Joan Miró   eredeti litográfiai plakátja  84 x 56 cm
Alkuképes termék
65.000 HUF 212.42 USD
Gáyor Tibor - Paraphrasis 1 Gáyor Tibor - Paraphrasis 1
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Gáyor Tibor - Paraphrasis 1

Feltöltve: 2021. júl. 05. 12:45
250.000 HUF 816.99 USD
Nicolas Schöffer (1912-1992) : Variációk Nicolas Schöffer (1912-1992) : Variációk
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Nicolas Schöffer (1912-1992) : Variációk

Feltöltve: 2021. júl. 01. 16:47
149.000 HUF 486.93 USD
Pablo Picasso - Litografia original Pablo Picasso - Litografia original
Alkuképes termék

Pablo Picasso - Litografia original

Feltöltve: 2021. jún. 21. 06:07
28.000 HUF 91.50 USD
Magyar művész, XX. század közepe : Álomkatedrális Magyar művész, XX. század közepe : Álomkatedrális
Alkuképes termék
5.000 HUF 16.34 USD
Schöffer Nicolas (1912-1992): To Bartók - Hommage á Bartók Schöffer Nicolas (1912-1992): To Bartók - Hommage á Bartók
Alkuképes termék
341.500 HUF 1,116.01 USD
Gyarmathy Tihamér (1915-2015): In Memoriam Bartók - Hommage á Bartók 1978 Gyarmathy Tihamér (1915-2015): In Memoriam Bartók - Hommage á Bartók 1978
Alkuképes termék
335.700 HUF 1,097.06 USD
Maria Helena VIeira da Silva (1908-1992) Angyalszárny és hegedűszó Maria Helena VIeira da Silva (1908-1992) Angyalszárny és hegedűszó
Alkuképes termék
334.750 HUF 1,093.95 USD
Székely Vera (1922-1994): Hommage á Bartók Székely Vera (1922-1994): Hommage á Bartók
Alkuképes termék

Székely Vera (1922-1994): Hommage á Bartók

Feltöltve: 2021. jún. 11. 16:32
331.400 HUF 1,083.01 USD
Litkei József (1924-1988) - Alakok Litkei József (1924-1988) - Alakok
Alkuképes termék

Litkei József (1924-1988) - Alakok

Feltöltve: 2021. jún. 04. 17:09
8.000 HUF 26.14 USD
Kovács Péter Balázs litográfia, méret jelezve! Kovács Péter Balázs litográfia, méret jelezve!
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
9.999 HUF 32.68 USD
Revák István litográfia, szignós, Ikea keretben, mèret jelezve! Revák István litográfia, szignós, Ikea keretben, mèret jelezve!
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
15.000 HUF 49.02 USD
Salvador Dali: Pillangó tánca az Alpokban - litográfia, jelzett Salvador Dali: Pillangó tánca az Alpokban - litográfia, jelzett
PayPal
Alkuképes termék
110.000 HUF 359.48 USD
Deák István: Út a végtelenbe, litográfia Deák István: Út a végtelenbe, litográfia
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Deák István: Út a végtelenbe, litográfia

Feltöltve: 2021. máj. 11. 08:50
25.000 HUF 81.70 USD
Topor András: Ősz 5/10,1979 Topor András: Ősz 5/10,1979
Alkuképes termék

Topor András: Ősz 5/10,1979

Feltöltve: 2021. máj. 10. 22:35
13.900 HUF 45.42 USD
Pablo Picasso-Der Tanz litográfia Pablo Picasso-Der Tanz litográfia
Ajándékötlet Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Pablo Picasso-Der Tanz litográfia

Feltöltve: 2021. máj. 06. 21:09
60.000 HUF 196.08 USD
Chagall-Arabische Nächte litográfia Chagall-Arabische Nächte litográfia
Fix áras termék

Chagall-Arabische Nächte litográfia

60.000 HUF 196.08 USD
Pablo Picasso-Karneval 1958 litográfia Pablo Picasso-Karneval 1958 litográfia
Fix áras termék

Pablo Picasso-Karneval 1958 litográfia

60.000 HUF 196.08 USD
Pablo Picasso-Le bouquet litográfia Pablo Picasso-Le bouquet litográfia
Fix áras termék

Pablo Picasso-Le bouquet litográfia

60.000 HUF 196.08 USD
Kassák-grafika a Panderma albumból Kassák-grafika a Panderma albumból
PayPal
Alkuképes termék

Kassák-grafika a Panderma albumból

Feltöltve: 2021. máj. 06. 09:32
78.000 HUF 254.90 USD
Litkei József (1924-1988)  -  Átfedések (nagy méretű) Litkei József (1924-1988)  -  Átfedések (nagy méretű)
Alkuképes termék
20.000 HUF 65.36 USD
Vasarelli  ,litográfia  ,  A zebrák  , az 1960 as évekből  , 64 x 74 cm Vasarelli  ,litográfia  ,  A zebrák  , az 1960 as évekből  , 64 x 74 cm
Alkuképes termék
31.000 HUF 101.31 USD
Kassák Lajos kompozició litográfia jelzett paszpartu -val keretezve 1959 Kassák Lajos kompozició litográfia jelzett paszpartu -val keretezve 1959
Alkuképes termék
38.200 HUF 124.84 USD
Viktor Vasarelly Viktor Vasarelly
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Viktor Vasarelly

Feltöltve: 2021. ápr. 12. 04:53
250.000 HUF 816.99 USD
1 2

44
44 80 98