Összes kategóriában
Téma
Hordozó
További opciók ...
További opciók ...
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

88 tétel
1. oldal / 2

Zala Tibor - Carmina Profan, kis nyomatszámú! Zala Tibor - Carmina Profan, kis nyomatszámú!
Alkuképes termék

Zala Tibor - Carmina Profan, kis nyomatszámú!

Feltöltve: 2021. jún. 17. 22:46
27.999 HUF 93.34 USD
Páros, szép aprólékos litografia!!!!! Páros, szép aprólékos litografia!!!!!
Fix áras termék

Páros, szép aprólékos litografia!!!!!

Feltöltve: 2021. jún. 17. 22:13
10.000 HUF 33.34 USD
Iványi-Grünwald Béla : Aktok szabadban 1916 Iványi-Grünwald Béla : Aktok szabadban 1916
PayPal Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Iványi-Grünwald Béla : Aktok szabadban 1916

Feltöltve: 2021. jún. 17. 15:47
60.000 HUF 200.02 USD
Matolcsy jelzéssel : "Gellért püspök halála" 1925 Matolcsy jelzéssel : "Gellért püspök halála" 1925
Alkuképes termék
12.000 HUF 40.00 USD
Fiora Margit : Várakozók 1936 Fiora Margit : Várakozók 1936
Alkuképes termék

Fiora Margit : Várakozók 1936

Feltöltve: 2021. jún. 16. 12:13
40.000 HUF 133.34 USD
​Armand Apol - Interieur en Campine -15% ​Armand Apol - Interieur en Campine
Alkuképes termék

​Armand Apol - Interieur en Campine

Feltöltve: 2021. jún. 16. 01:38
30.000,- 25.500 HUF 85.01 USD
Elfinger jelzéssel : "Öcsödi földnép" Elfinger jelzéssel : "Öcsödi földnép"
Alkuképes termék

Elfinger jelzéssel : "Öcsödi földnép"

Feltöltve: 2021. jún. 14. 14:36
45.000 HUF 150.01 USD
Stefanovits Péter - Vészkijárat III. 24 x 36 cm szita 2017 Stefanovits Péter - Vészkijárat III. 24 x 36 cm szita 2017
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
18.000 HUF 60.01 USD
Pollacsek Kálmán - Harang 39 x 29 cm szita 1998 Pollacsek Kálmán - Harang 39 x 29 cm szita 1998
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Pollacsek Kálmán - Harang 39 x 29 cm szita 1998

Feltöltve: 2021. jún. 08. 22:29
30.000 HUF 100.01 USD
Szyksznian Wanda - Janka és Jankó 19x19 cm Szyksznian Wanda - Janka és Jankó 19x19 cm
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Szyksznian Wanda - Janka és Jankó 19x19 cm

Feltöltve: 2021. jún. 08. 22:21
7.500 HUF 25.00 USD
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

7.500 HUF 25.00 USD
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

7.500 HUF 25.00 USD
Dienes Gábor - Séta 50 x 70 cm szitanyomat 1985 Dienes Gábor - Séta 50 x 70 cm szitanyomat 1985
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Dienes Gábor - Séta 50 x 70 cm szitanyomat 1985

Feltöltve: 2021. jún. 08. 19:46
185.000 HUF 616.72 USD
Fehér László - Kézcsók 68 x 80 cm szitanyomat,papír, keretezve 2007 Fehér László - Kézcsók 68 x 80 cm szitanyomat,papír, keretezve 2007
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
360.000 HUF 1,200.10 USD
Fehér László - Játék-kutya 62 x 62 cm szitanyomat,papír, keretezve 2004 Fehér László - Játék-kutya 62 x 62 cm szitanyomat,papír, keretezve 2004
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
300.000 HUF 1,000.09 USD
Fehér László - Tánc 58 x 78 cm szitanyomat,papír, keretezve 2011 Fehér László - Tánc 58 x 78 cm szitanyomat,papír, keretezve 2011
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
225.000 HUF 750.07 USD
Koszta József (1861 - 1949) KUKORICA SZEDŐK !!! Koszta József (1861 - 1949) KUKORICA SZEDŐK !!!
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Koszta József (1861 - 1949) KUKORICA SZEDŐK !!!

Feltöltve: 2021. máj. 30. 16:55
75.000 HUF 250.02 USD
A király esküje 1916 A király esküje 1916
Fix áras termék

A király esküje 1916

Feltöltve: 2021. máj. 29. 12:00
30.000 HUF 100.01 USD
Ruzicskay György (1896-1993):színezett litográfia,grafika Ruzicskay György (1896-1993):színezett litográfia,grafika
Alkuképes termék
23.000 HUF 76.67 USD
Ismeretlen (20.sz.közepe) - Öltöztetés Ismeretlen (20.sz.közepe) - Öltöztetés
Alkuképes termék

Ismeretlen (20.sz.közepe) - Öltöztetés

Feltöltve: 2021. máj. 19. 08:35
12.000 HUF 40.00 USD
Picasso: Guernica, a művész jelenlétében készült nyomat Picasso: Guernica, a művész jelenlétében készült nyomat
Ingyenes szállítás
Alkuképes termék
60.000 HUF 200.02 USD
Ázsiai kép vagy nyomat eredeti Ázsiai kép vagy nyomat eredeti
Alkuképes termék

Ázsiai kép vagy nyomat eredeti

Feltöltve: 2021. máj. 16. 16:48
2.500 HUF 8.33 USD
Antik Debat-Ponsan nyomat 1895 Antik Debat-Ponsan nyomat 1895
Alkuképes termék

Antik Debat-Ponsan nyomat 1895

Feltöltve: 2021. máj. 16. 15:30
2.900 HUF 9.67 USD
1 db Margitay kép eladó (a jobb oldali) a századforduló időszakából -25% 1 db Margitay kép eladó (a jobb oldali) a századforduló időszakából
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
24.900,- 18.675 HUF 62.26 USD
Olvashatatlan: Társaság kutyával Olvashatatlan: Társaság kutyával
Fix áras termék

Olvashatatlan: Társaság kutyával

Feltöltve: 2021. máj. 01. 19:49
6.500 HUF 21.67 USD
Zlatko Oliver – Fréjus, egy színpompás litográfia Zlatko Oliver – Fréjus, egy színpompás litográfia
Alkuképes termék
39.000 HUF 130.01 USD
Lucien Francois Penet 1888  Jelzett litográfia Lucien Francois Penet 1888  Jelzett litográfia
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Lucien Francois Penet 1888 Jelzett litográfia

Feltöltve: 2021. máj. 01. 07:56
20.000 HUF 66.67 USD
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

20.000 HUF 66.67 USD
Würtz Ádám szitanyomata: Carnival of Puppets (azaz Bohócok Farsangja), 240/500 Würtz Ádám szitanyomata: Carnival of Puppets (azaz Bohócok Farsangja), 240/500
Fix áras termék
8.000 HUF 26.67 USD
Reich Károly - Kutya, macska, egér 29 x 29 cm színes szita Reich Károly - Kutya, macska, egér 29 x 29 cm színes szita
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
25.000 HUF 83.34 USD
Klimkovics Ferenc: Székely népviselet,​​ 1853, litográfia Klimkovics Ferenc: Székely népviselet,​​ 1853, litográfia
Alkuképes termék
18.000 HUF 60.01 USD
1B955 Barta Ernő : Nyári vihar 1B955 Barta Ernő : Nyári vihar
Alkuképes termék

1B955 Barta Ernő : Nyári vihar

Feltöltve: 2021. ápr. 21. 18:48
32.000 HUF 106.68 USD
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
29.000 HUF 96.68 USD
Színes litográfia 1900 évekből!! Színes litográfia 1900 évekből!!
Alkuképes termék

Színes litográfia 1900 évekből!!

Feltöltve: 2021. ápr. 19. 18:15
45.000 HUF 150.01 USD
Marc Chagall - Mese illusztráció Marc Chagall - Mese illusztráció
PayPal
Alkuképes termék

Marc Chagall - Mese illusztráció

Feltöltve: 2021. ápr. 17. 17:09
99.000 HUF 330.03 USD
Régi litográfia. A magyar szent korona elrablása és Zrínyi Ilona hőstette. Régi litográfia. A magyar szent korona elrablása és Zrínyi Ilona hőstette.
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
19.500 HUF 65.01 USD
Robert Högfeldt litográfia Robert Högfeldt litográfia
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Robert Högfeldt litográfia

Feltöltve: 2021. ápr. 13. 19:07
25.000 HUF 83.34 USD
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Robert Högfeldt litográfia

Feltöltve: 2021. ápr. 13. 19:03
25.000 HUF 83.34 USD
ANYA GYERMEKÉVEL ... KEDVES KIS LITHOGRÁFIA A XX . sz  ELSŐ FELÉBŐL ! ANYA GYERMEKÉVEL ... KEDVES KIS LITHOGRÁFIA A XX . sz  ELSŐ FELÉBŐL !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
5.500 HUF 18.33 USD
Török hárem jelenetes kép Török hárem jelenetes kép
Fix áras termék

Török hárem jelenetes kép

Feltöltve: 2021. márc. 31. 11:55
18.500 HUF 61.67 USD
1 2

44
44 80 98