Összes kategóriában
Téma
Hordozó
További opciók ...
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

99 tétel
1. oldal / 3

2 db David Roberts Litográfia (1838 és 1850) 2 db David Roberts Litográfia (1838 és 1850)
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
5.000 HUF 16.59 USD
Zala Tibor litográfia (11/17) Zala Tibor litográfia (11/17)
Alkuképes termék

Zala Tibor litográfia (11/17)

Feltöltve: Tegnap, 11:08
18.500 HUF 61.39 USD
Maeyens Emile-( francia-belga festő) -Eternité , serigráfia Maeyens Emile-( francia-belga festő) -Eternité , serigráfia
Alkuképes termék
40.000 HUF 132.73 USD
Baja Benedek (1893-1953) : Sötét vizek partján (Nagy méret!) Baja Benedek (1893-1953) : Sötét vizek partján (Nagy méret!)
Alkuképes termék
30.000 HUF 99.55 USD
Mark Kostabi (1960) - Marguerite álmodozása- Marguerite's Reverie -5% Mark Kostabi (1960) - Marguerite álmodozása- Marguerite's Reverie
Ajándékötlet
Alkuképes termék
65.000,- 61.750 HUF 204.91 USD
SZÍNEZETT NÉMET LITOGRÁFIA DIVAT LAP SZÍNEZETT NÉMET LITOGRÁFIA DIVAT LAP
Alkuképes termék

SZÍNEZETT NÉMET LITOGRÁFIA DIVAT LAP

Feltöltve: 2021. szept. 15. 21:36
9.500 HUF 31.52 USD
Mark Kostabi (1960) - Modern Love 35x45 -10% Mark Kostabi (1960) - Modern Love 35x45
Ajándékötlet
Alkuképes termék

Mark Kostabi (1960) - Modern Love 35x45

Feltöltve: 2021. szept. 14. 22:56
79.000,- 71.100 HUF 235.93 USD
II. világháború végi karikatúra, színes nyomat, litográfia II. világháború végi karikatúra, színes nyomat, litográfia
Alkuképes termék
10.000 HUF 33.18 USD
Gaál József:"Egymás kalodái I" Gaál József:"Egymás kalodái I"
Ingyenes szállítás Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Gaál József:"Egymás kalodái I"

Feltöltve: 2021. szept. 14. 15:40
100.000 HUF 331.83 USD
Gaál József: "Egymás kalodái III" Gaál József: "Egymás kalodái III"
Alkuképes termék

Gaál József: "Egymás kalodái III"

Feltöltve: 2021. szept. 14. 15:39
100.000 HUF 331.83 USD
Gaál József:"Egymás kalodái II" Gaál József:"Egymás kalodái II"
Alkuképes termék

Gaál József:"Egymás kalodái II"

100.000 HUF 331.83 USD
Dékány Ágoston (1948-) : Volt egyszer egy háború Dékány Ágoston (1948-) : Volt egyszer egy háború
Alkuképes termék
15.000 HUF 49.77 USD
Baja Benedek (1893-1953) : Az ős Kaján / Ady illusztráció Baja Benedek (1893-1953) : Az ős Kaján / Ady illusztráció
Alkuképes termék
30.000 HUF 99.55 USD
Ruzicskay György (1896-1993) : Koncert Ruzicskay György (1896-1993) : Koncert
Alkuképes termék

Ruzicskay György (1896-1993) : Koncert

Feltöltve: 2021. szept. 06. 17:04
15.000 HUF 49.77 USD
Picasso, Pablo: Femme Endormie, 1952 - litográfia keretezve Picasso, Pablo: Femme Endormie, 1952 - litográfia keretezve
Alkuképes termék
37.850 HUF 125.60 USD
Divatdámák  I. viselettörténet litográfia 1894, olasz öltözet, ruha, divat. Divatdámák  I. viselettörténet litográfia 1894, olasz öltözet, ruha, divat.
PayPal Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
6.000 HUF 19.91 USD
Divatdámák  II. viselettörténet litográfia 1892, olasz öltözet, ruha, divat. Divatdámák  II. viselettörténet litográfia 1892, olasz öltözet, ruha, divat.
Alkuképes termék
6.000 HUF 19.91 USD
Távirat Körösfői-Kriesch Aladár litográfiájával, RITKASÁG Távirat Körösfői-Kriesch Aladár litográfiájával, RITKASÁG
Alkuképes termék
25.000 HUF 82.96 USD
Kinai papirtekercs, festett, jelzett 275x40 XIX.sz Kinai papirtekercs, festett, jelzett 275x40 XIX.sz
Fix áras termék
62.800 HUF 208.39 USD
Heicke József - Indiai fejedelem Heicke József - Indiai fejedelem
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Heicke József - Indiai fejedelem

Feltöltve: 2021. aug. 21. 09:31
36.000 HUF 119.46 USD
Uitz Béla nyomat mappából, 21x26cm, szignózva Uitz Béla nyomat mappából, 21x26cm, szignózva
Fix áras termék
7.500 HUF 24.89 USD
Philibert- Louis Debucourt (1765-1832) Le Compliment és Les Bouquets litográfia Philibert- Louis Debucourt (1765-1832) Le Compliment és Les Bouquets litográfia
Alkuképes termék
666.000 HUF 2,209.99 USD
Szász Endre: ritkább grafika, üvegezett keretben, hibátlan, 45 cm Szász Endre: ritkább grafika, üvegezett keretben, hibátlan, 45 cm
Alkuképes termék
39.000 HUF 129.41 USD
Francois F. Ferogio (1805-1888) : Prédikáció Francois F. Ferogio (1805-1888) : Prédikáció
Alkuképes termék

Francois F. Ferogio (1805-1888) : Prédikáció

Feltöltve: 2021. aug. 17. 16:46
50.000 HUF 165.92 USD
Henri de Toulouse-Lautrec - Divane Japonais Henri de Toulouse-Lautrec - Divane Japonais
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Henri de Toulouse-Lautrec - Divane Japonais

Feltöltve: 2021. aug. 16. 15:57
35.000 HUF 116.14 USD
Honoré Daumier litográfia, keretezve, 15,5x18cm Honoré Daumier litográfia, keretezve, 15,5x18cm
Alkuképes termék
50.000 HUF 165.92 USD
0E303 Eredeti FANNY RABEL litográfia 0E303 Eredeti FANNY RABEL litográfia
Alkuképes termék

0E303 Eredeti FANNY RABEL litográfia

Feltöltve: 2021. aug. 06. 11:05
65.000 HUF 215.69 USD
ZÁDOR ISTVÁN: REPÜLŐGÉPŐRSÉG ZÁDOR ISTVÁN: REPÜLŐGÉPŐRSÉG
Alkuképes termék

ZÁDOR ISTVÁN: REPÜLŐGÉPŐRSÉG

Feltöltve: 2021. júl. 26. 12:50
34.000 HUF 112.82 USD
Franz v. Bayros (1866-1924):  Phoroneus Franz v. Bayros (1866-1924):  Phoroneus
Alkuképes termék

Franz v. Bayros (1866-1924): Phoroneus

Feltöltve: 2021. júl. 23. 17:07
15.000 HUF 49.77 USD
Pablo Picasso eredetigazolással Pablo Picasso eredetigazolással
Ingyenes szállítás
Alkuképes termék

Pablo Picasso eredetigazolással

Eladva: 2021. aug. 25. 07:02
Reich Károly: (Merengő) Ülő nő Reich Károly: (Merengő) Ülő nő
Ingyenes szállítás PayPal
Fix áras termék

Reich Károly: (Merengő) Ülő nő

Feltöltve: 2021. júl. 21. 09:02
25.000 HUF 82.96 USD
HERPAI ZOLTÁN "KARNAVÁL" 1995 SOKSZOROSÍTOTT GRAFIKA HERPAI ZOLTÁN "KARNAVÁL" 1995 SOKSZOROSÍTOTT GRAFIKA
Alkuképes termék
18.000 HUF 59.73 USD
Zilzer Gyula (1898, Budapest.1969, New York): Zászlóvivő, Gonfalonier Zilzer Gyula (1898, Budapest.1969, New York): Zászlóvivő, Gonfalonier
Alkuképes termék
115.000 HUF 381.60 USD
Saetti Paolo litográfia Saetti Paolo litográfia
Alkuképes termék

Saetti Paolo litográfia

Feltöltve: 2021. júl. 08. 13:50
8.000 HUF 26.55 USD
SVÁB ŐSÖK NÉMET  NEMES FÉRFI NŐ RÉGI LITOGRÁFIA 1621  CÍMER SVÁB ŐSÖK NÉMET  NEMES FÉRFI NŐ RÉGI LITOGRÁFIA 1621  CÍMER
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
48.200 HUF 159.94 USD
Szerecsen ital árus, gyöngyház fényű kép, festmény, grafika, keretben Szerecsen ital árus, gyöngyház fényű kép, festmény, grafika, keretben
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
5.800 HUF 19.25 USD
1 2 3

44
44 80 98