Összes kategóriában
Téma
Hordozó
További opciók ...
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

50 tétel
1. oldal / 2

Fiatal lány portréja Fiatal lány portréja
Fix áras termék

Fiatal lány portréja

Feltöltve: Tegnap, 14:29
25.000 HUF 83.22 USD
Lenin litográfia ismeretlen szignóval Lenin litográfia ismeretlen szignóval
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Lenin litográfia ismeretlen szignóval

Feltöltve: 2021. júl. 26. 10:47
14.000 HUF 46.60 USD
Kazimir Malevich litográfia / Paris Morlot 1980 / Kazimir Malevich litográfia / Paris Morlot 1980 /
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
100.000 HUF 332.88 USD
Ürmös Péter:  Női portré 1917 Ürmös Péter:  Női portré 1917
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Ürmös Péter: Női portré 1917

Feltöltve: 2021. júl. 19. 16:58
26.000 HUF 86.55 USD
Pierre Puvis de Chavannes (1824-1898): La toilette Pierre Puvis de Chavannes (1824-1898): La toilette
Ingyenes szállítás Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
45.000 HUF 149.80 USD
Jancsek Antal (1907-1985) : Lány virággal Jancsek Antal (1907-1985) : Lány virággal
Alkuképes termék

Jancsek Antal (1907-1985) : Lány virággal

Feltöltve: 2021. júl. 11. 09:34
25.000 HUF 83.22 USD
Szász Endre női arc( nyomat ) Szász Endre női arc( nyomat )
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Szász Endre női arc( nyomat )

Feltöltve: 2021. júl. 08. 19:32
25.000 HUF 83.22 USD
II. József császár, ritka acél metszett 1833 II. József császár, ritka acél metszett 1833
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

II. József császár, ritka acél metszett 1833

Feltöltve: 2021. júl. 07. 15:26
28.000 HUF 93.21 USD
2 db XIX. sz. férfi portré, litográfia 2 db XIX. sz. férfi portré, litográfia
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

2 db XIX. sz. férfi portré, litográfia

Feltöltve: 2021. júl. 06. 22:36
9.000 HUF 29.96 USD
Antik fénykép keretben Antik fénykép keretben
Alkuképes termék

Antik fénykép keretben

Feltöltve: 2021. júl. 04. 20:52
20.000 HUF 66.58 USD
VASZARY JÁNOS LITOGRÁFIA BONTATLAN ÁLLAPOTBAN! -50% VASZARY JÁNOS LITOGRÁFIA BONTATLAN ÁLLAPOTBAN!
PayPal Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

VASZARY JÁNOS LITOGRÁFIA BONTATLAN ÁLLAPOTBAN!

Feltöltve: 2021. jún. 26. 10:48
60.000,- 30.000 HUF 99.86 USD
0E125 Szecessziós stílusú modern falikép 0E125 Szecessziós stílusú modern falikép
Alkuképes termék

0E125 Szecessziós stílusú modern falikép

Feltöltve: 2021. jún. 23. 09:50
4.200 HUF 13.98 USD
Metszet portré ​ Metszet portré ​
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Metszet portré ​

Feltöltve: 2021. jún. 21. 12:40
45.000 HUF 149.80 USD
0E304 Eredeti FANNY RABEL litográfia 1947 0E304 Eredeti FANNY RABEL litográfia 1947
Alkuképes termék

0E304 Eredeti FANNY RABEL litográfia 1947

Feltöltve: 2021. jún. 17. 15:44
38.000 HUF 126.49 USD
0E301 Eredeti FANNY RABEL litográfia 0E301 Eredeti FANNY RABEL litográfia
Alkuképes termék

0E301 Eredeti FANNY RABEL litográfia

65.000 HUF 216.37 USD
0E302 Eredeti FANNY RABEL litográfia 1950 0E302 Eredeti FANNY RABEL litográfia 1950
Alkuképes termék

0E302 Eredeti FANNY RABEL litográfia 1950

45.000 HUF 149.80 USD
P115 Antik angol nagyméretű litográfia 1774 P115 Antik angol nagyméretű litográfia 1774
Alkuképes termék

P115 Antik angol nagyméretű litográfia 1774

Feltöltve: 2021. jún. 16. 12:10
45.000 HUF 149.80 USD
Magyar művész 2004 : "Anna szép leány" Magyar művész 2004 : "Anna szép leány"
Alkuképes termék

Magyar művész 2004 : "Anna szép leány"

Feltöltve: 2021. jún. 14. 14:36
12.000 HUF 39.95 USD
Barabás Miklós litografia  a Hölgyyfutárban  1855 ben  megjelent  sorozatból Barabás Miklós litografia  a Hölgyyfutárban  1855 ben  megjelent  sorozatból
Alkuképes termék
5.000 HUF 16.64 USD
Alkuképes termék
5.000 HUF 16.64 USD
Alkuképes termék
5.000 HUF 16.64 USD
Alkuképes termék
5.000 HUF 16.64 USD
Alkuképes termék
5.000 HUF 16.64 USD
Alkuképes termék
5.000 HUF 16.64 USD
Alkuképes termék
5.000 HUF 16.64 USD
Alkuképes termék
5.000 HUF 16.64 USD
Nyomatok "vegyesen"/14 db/ Nyomatok "vegyesen"/14 db/
Alkuképes termék

Nyomatok "vegyesen"/14 db/

Feltöltve: 2021. máj. 05. 16:58
14.900 HUF 49.60 USD
ALBERT CEEN ( 1903 - 1976 ) OLASZ LÁNY PORTRÉJA ! ALBERT CEEN ( 1903 - 1976 ) OLASZ LÁNY PORTRÉJA !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
12.000 HUF 39.95 USD
Vass Albert Litográfia Vass Albert Litográfia
Alkuképes termék

Vass Albert Litográfia

Feltöltve: 2021. ápr. 03. 06:57
4.800 HUF 15.98 USD
 Erzsébet királyné SZISZI gyászlap BÉCS 1898  Erzsébet királyné SZISZI gyászlap BÉCS 1898
Fix áras termék

Erzsébet királyné SZISZI gyászlap BÉCS 1898

Feltöltve: 2021. márc. 19. 19:10
9.800 HUF 32.62 USD
Vén Emil Csortos Gyula portréja, lithográfia Vén Emil Csortos Gyula portréja, lithográfia
Alkuképes termék

Vén Emil Csortos Gyula portréja, lithográfia

Feltöltve: 2021. márc. 02. 08:43
3.000 HUF 9.99 USD
JÁSZAI MARI Strelisky felvétele után 1905 JÁSZAI MARI Strelisky felvétele után 1905
Fix áras termék

JÁSZAI MARI Strelisky felvétele után 1905

Feltöltve: 2021. febr. 24. 15:19
6.800 HUF 22.64 USD
Géhl Zoltán: Somlay Arthur portréja lithográfia Géhl Zoltán: Somlay Arthur portréja lithográfia
Alkuképes termék
3.500 HUF 11.65 USD
Dobrovits Péter (Petar Dobrovic) - Kalapos hölgy,  litográfia, 1910 Dobrovits Péter (Petar Dobrovic) - Kalapos hölgy,  litográfia, 1910
Alkuképes termék
69.000 HUF 229.69 USD
Bor Pál - Expresszív báli jelenet,  litográfia, 1922 Bor Pál - Expresszív báli jelenet,  litográfia, 1922
Alkuképes termék
49.000 HUF 163.11 USD
Antik nyomat, kifogástalan állapotú, szép keretben Antik nyomat, kifogástalan állapotú, szép keretben
Alkuképes termék
15.000 HUF 49.93 USD
Antik nyomat, kifogástalan állapotú, szép keretben párban Antik nyomat, kifogástalan állapotú, szép keretben párban
Alkuképes termék
20.000 HUF 66.58 USD
Alkuképes termék
9.900 HUF 32.96 USD
Eduard Swoboda : Carl Geyling festőművész képmása (Reprodukált) Eduard Swoboda : Carl Geyling festőművész képmása (Reprodukált)
Alkuképes termék
26.000 HUF 86.55 USD
Magyar festők sorozat - Lotz Károly: Tavasz Magyar festők sorozat - Lotz Károly: Tavasz
Alkuképes termék

Magyar festők sorozat - Lotz Károly: Tavasz

Feltöltve: 2020. dec. 05. 16:14
19.900 HUF 66.24 USD
Francia történelmi arcképcsarnok Francia történelmi arcképcsarnok
Alkuképes termék

Francia történelmi arcképcsarnok

Feltöltve: 2020. nov. 29. 01:47
25.000 HUF 83.22 USD
1 2

44
44 80 98