Összes kategóriában
Téma
Hordozó
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

118 tétel
1. oldal / 3

SCHAFFER, Joseph und Peter metszet Ausztria. -15% SCHAFFER, Joseph und Peter metszet Ausztria.
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

SCHAFFER, Joseph und Peter metszet Ausztria.

Feltöltve: 2021. szept. 24. 18:10
10.500,- 8.925 HUF 29.00 USD
Ismeretlen grafikus (20.sz.közepe) : Városkép Ismeretlen grafikus (20.sz.közepe) : Városkép
Alkuképes termék

Ismeretlen grafikus (20.sz.közepe) : Városkép

Feltöltve: 2021. szept. 22. 10:00
18.000 HUF 58.48 USD
Zádor István: Goethe háza Weimarban, eredeti szám.litográfia Zádor István: Goethe háza Weimarban, eredeti szám.litográfia
Alkuképes termék
35.000 HUF 113.71 USD
KOVÁCS KÁLMÁN - akvarell  kerettel 54x67 -  emberábrázolás, férfi, vízfestmény kortárs, modern -15% KOVÁCS KÁLMÁN - akvarell  kerettel 54x67 -  emberábrázolás, férfi, vízfestmény kortárs, modern
Ajándékötlet Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
80.000,- 68.000 HUF 220.92 USD
Dékány Ágoston (1948-) : Kunyhó Dékány Ágoston (1948-) : Kunyhó
Alkuképes termék

Dékány Ágoston (1948-) : Kunyhó

Feltöltve: 2021. szept. 19. 17:00
15.000 HUF 48.73 USD
Grafittal, és akvával színezett litográfia, szép keretben, 13x18 cm+keret Grafittal, és akvával színezett litográfia, szép keretben, 13x18 cm+keret
PayPal Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
2.999 HUF 9.74 USD
Francia művész: Híd a Szajna felett Francia művész: Híd a Szajna felett
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Francia művész: Híd a Szajna felett

Feltöltve: 2021. szept. 17. 19:26
20.000 HUF 64.98 USD
Francia művész: Csendélet gramofonnal Francia művész: Csendélet gramofonnal
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Francia művész: Csendélet gramofonnal

18.000 HUF 58.48 USD
Francia művész: Vízparti táj vadkacsákkal Francia művész: Vízparti táj vadkacsákkal
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Francia művész: Vízparti táj vadkacsákkal

18.000 HUF 58.48 USD
Francia művész: Francia tengerpart csónakkal Francia művész: Francia tengerpart csónakkal
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Francia művész: Francia tengerpart csónakkal

18.000 HUF 58.48 USD
Francia művész: Lány kismadárral Francia művész: Lány kismadárral
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Francia művész: Lány kismadárral

18.000 HUF 58.48 USD
Francia művész: Francia tengerpart, Mont St. Michel Francia művész: Francia tengerpart, Mont St. Michel
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
18.000 HUF 58.48 USD
Francia művész: Paris, Diadalív Francia művész: Paris, Diadalív
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Francia művész: Paris, Diadalív

18.000 HUF 58.48 USD
Francia művész: Pékségben Francia művész: Pékségben
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Francia művész: Pékségben

18.000 HUF 58.48 USD
Francia művész: Bretagnei torkolat halászbárkákkal Francia művész: Bretagnei torkolat halászbárkákkal
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
20.000 HUF 64.98 USD
Francia művész: Vadászat előtt Francia művész: Vadászat előtt
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Francia művész: Vadászat előtt

18.000 HUF 58.48 USD
Francia művész: Tilda Kölyök leopárd Francia művész: Tilda Kölyök leopárd
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Francia művész: Tilda Kölyök leopárd

6.000 HUF 19.49 USD
Slava Brodinsky-Summer in the country-szerigrafia Slava Brodinsky-Summer in the country-szerigrafia
Alkuképes termék

Slava Brodinsky-Summer in the country-szerigrafia

Feltöltve: 2021. júl. 28. 13:56
69.000 HUF 224.17 USD
Olvashatatlan jelz. (20.sz.közepe) : Hegyi patak Olvashatatlan jelz. (20.sz.közepe) : Hegyi patak
Alkuképes termék

Olvashatatlan jelz. (20.sz.közepe) : Hegyi patak

Feltöltve: 2021. júl. 13. 17:28
15.000 HUF 48.73 USD
Aranyozott kép  Hollókői vár Aranyozott kép  Hollókői vár
Fix áras termék

Aranyozott kép Hollókői vár

Feltöltve: 2021. júl. 13. 13:10
2.500 HUF 8.12 USD
8258 Antik német litográfia TRIEST 8258 Antik német litográfia TRIEST
Alkuképes termék

8258 Antik német litográfia TRIEST

Feltöltve: 2021. jún. 22. 09:43
16.000 HUF 51.98 USD
Vermes jelzéssel : Pavilon Vermes jelzéssel : Pavilon
Alkuképes termék

Vermes jelzéssel : Pavilon

Feltöltve: 2021. jún. 17. 15:47
16.000 HUF 51.98 USD
3542 Artner Ferenc Balatonpart rézkarc 3542 Artner Ferenc Balatonpart rézkarc
Alkuképes termék

3542 Artner Ferenc Balatonpart rézkarc

Feltöltve: 2021. jún. 16. 12:18
15.000 HUF 48.73 USD
3538 Remsey Jenő kompátkelő színezett rézkarc 3538 Remsey Jenő kompátkelő színezett rézkarc
Alkuképes termék
45.000 HUF 146.20 USD
Német, vagy osztrák művész : Hegyi falu télen Német, vagy osztrák művész : Hegyi falu télen
Alkuképes termék
36.000 HUF 116.96 USD
Y714 R1 Jelzett színes szitanyomat katakomba Y714 R1 Jelzett színes szitanyomat katakomba
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Y714 R1 Jelzett színes szitanyomat katakomba

Feltöltve: 2021. jún. 14. 14:38
12.000 HUF 38.99 USD
Lehoczky András : táj / litográfia Lehoczky András : táj / litográfia
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Lehoczky András : táj / litográfia

Feltöltve: 2021. jún. 07. 19:38
8.500 HUF 27.62 USD
Christine Triebert fotóművész művészi fényképe az 500 éves fáról Christine Triebert fotóművész művészi fényképe az 500 éves fáról
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
7.999 HUF 25.99 USD
BUDAPEST LÁTKÉP 11 DB JELZETT METSZET KÉP CCA. 1850 -TŐL BUDAPEST LÁTKÉP 11 DB JELZETT METSZET KÉP CCA. 1850 -TŐL
Fix áras termék
34.800 HUF 113.06 USD
VÁC SZÉKESEGYHÁZ TEMPLOM LÁTKÉP JELZETT ROHBOCK METSZET KÉP CCA. 1850 VÁC SZÉKESEGYHÁZ TEMPLOM LÁTKÉP JELZETT ROHBOCK METSZET KÉP CCA. 1850
Alkuképes termék
10.500 HUF 34.11 USD
VÁC LÁTKÉP JELZETT METSZET KÉP CCA. 1850 VÁC LÁTKÉP JELZETT METSZET KÉP CCA. 1850
Alkuképes termék

VÁC LÁTKÉP JELZETT METSZET KÉP CCA. 1850

Feltöltve: 2021. máj. 28. 17:21
10.500 HUF 34.11 USD
Alkuképes termék

Feltöltve: 2021. máj. 28. 17:20
10.500 HUF 34.11 USD
VÁC LÁTKÉP JELZETT ROHBOCK METSZET KÉP CCA. 1850 VÁC LÁTKÉP JELZETT ROHBOCK METSZET KÉP CCA. 1850
Alkuképes termék
10.500 HUF 34.11 USD
VÁC DUNA FELŐL LÁTKÉP JELZETT METSZET KÉP CCA. 1850 VÁC DUNA FELŐL LÁTKÉP JELZETT METSZET KÉP CCA. 1850
Alkuképes termék
10.500 HUF 34.11 USD
MAGYARORSZÁG BATTINA A DUNÁNÁL LÁTKÉP JELZETT METSZET KÉP CCA. 1850 MAGYARORSZÁG BATTINA A DUNÁNÁL LÁTKÉP JELZETT METSZET KÉP CCA. 1850
Alkuképes termék
12.500 HUF 40.61 USD
1 2 3

44
44 80 98