3 tétel
füles köretes tál
szabó art
gyémánt arany ékszer
régi üveg karácsonyfadísz mókus
kép réz keretben
pénzmúzeum
gránát ezüst szett
enoch wood
pengő fillér sor
50 forint bankjegy 1980
női felső 48
art deco fali��ra
kolibri petróleumfőző
smaragd arany karkötő
selyem blúz 40
antik tűzoltó
bútorgomb szett
régi zománcos kuglófsütő
istenek nyomában
merőkanál jelzett
réz női cipő
biedermeier kihúzható
kakasos ra
ezüst fűszertartó szett
peder