öntöttvas gyertyatartó
fém lámpa
20 pengő 1926
makay
konyhai tároló
arany kulcs
laposüveg
kemence
hajdúszoboszló
neobarokk intarziás
glatz oszkár
szent rita
sa tőr
kondoros
dzsibuti
ezüst érmék
1858
kiállítás
gorka kos
szerencsefa
angol porcelán tányér
royal dux kislány
vászonkép
stopperóra
bidermayer