Összes kategóriában
Készítő, márka
Terméktípus
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

4 tétel

Tündéri kéknefelejcses hibátlan kerámia gyertyatartó Tündéri kéknefelejcses hibátlan kerámia gyertyatartó
600 HUF 2.02 USD
Figurális gyertyatartó Figurális gyertyatartó

Figurális gyertyatartó

Lejárat: 2 nap 21 óra0 licit
1 HUF 0.00 USD
Aranyozott Porcelán Gyertyatartó Aranyozott Porcelán Gyertyatartó
PayPal

Aranyozott Porcelán Gyertyatartó

Lejárat: 6 nap 11 óra0 licit
1 HUF 0.00 USD
KRAVEK számozott jelzett kerámia mázas gyertyatartó 17x10 cm. hibátlan. . KRAVEK számozott jelzett kerámia mázas gyertyatartó 17x10 cm. hibátlan. .
951 HUF
950 HUF 3.19 USD