2 tétel
halászok rézkarc
kancsó fonott fülű
bécsi könyvszekrény
faragott fakeret
égig erő fa
drasche lány tállal
alkatrészkatalógus
kanóc
artdeco porcelánfigura
porcelán szőlő
egyedi festés
gyűjtés
világtörténelem képekben
panni mintás alföldi
ezüst férfigyűrű
retro kenyérpirító
feliratos csésze
inter continental
herendi ló csikójával
sérült asztal
régi hangszerek
art deco üvegkészlet
kulcs órához
vízöntő medál
pávás falikép