kismotor és gépgyár
kornai
árvízvédelmi kitüntetés
keretes tálca
ezüst hólyagos tálca
réz pipa
fejes s
régi kerékpár csepel
art deco sérült
gyémánt gyűrű 54
halászok rézkarc
csésze eozin
1963 kártyanaptár
kis könyv a mackókról
auerhahn
szalóky károly
porcelán figura szobor
karácsonyfadísz váza
svájc 1 rappen
polgáry géza
starker
dawn
richard strauss
zsebkendő gyermek
8 karátos aranyékszer