Összes kategóriában
Terméktípus
Készítő, márka
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

14 tétel

Copeland Spode's, Tower  angol teakiöntő, kávékiöntő, cukortartó Copeland Spode's, Tower  angol teakiöntő, kávékiöntő, cukortartó
10.000 HUF 33.14 USD
Antik fajansz cauldon tányérok ( 6 db) Antik fajansz cauldon tányérok ( 6 db)

Antik fajansz cauldon tányérok ( 6 db)

Lejárat: 23 óra 35 perc0 licit
10.000 HUF 33.14 USD
Antik Ironstone T.C.B. jelentes tányér Antik Ironstone T.C.B. jelentes tányér

Antik Ironstone T.C.B. jelentes tányér

Lejárat: 1 nap 9 óra0 licit
2.000 HUF 6.63 USD
Különleges angol fajansz teás-készlet 6 személyes Különleges angol fajansz teás-készlet 6 személyes
18.300 HUF
17.900 HUF 59.32 USD
Aynsley Cottage Garden váza Aynsley Cottage Garden váza

Aynsley Cottage Garden váza

Lejárat: 1 nap 19 óra0 licit
2.500 HUF 8.28 USD

Aynsley Cottage Garden váza

Lejárat: 1 nap 19 óra0 licit
2.500 HUF 8.28 USD
ANGOL TEÁSCSÉSZE ALÁTÉTTEL ANGOL TEÁSCSÉSZE ALÁTÉTTEL

ANGOL TEÁSCSÉSZE ALÁTÉTTEL

Lejárat: 7 nap 16 óra0 licit
2.400 HUF
1.200 HUF 3.98 USD
Staffordshire-kínáló Staffordshire-kínáló

Staffordshire-kínáló

Lejárat: 7 nap 22 óra0 licit
2.000 HUF 6.63 USD
Adderley mélytányér ( hajszálrepedt) Adderley mélytányér ( hajszálrepedt)

Adderley mélytányér ( hajszálrepedt)

Lejárat: 8 nap 16 óra0 licit
1.900 HUF 6.30 USD
Copeland May lapos tányér (sérült) Copeland May lapos tányér (sérült)

Copeland May lapos tányér (sérült)

Lejárat: 8 nap 16 óra0 licit
2.200 HUF 7.29 USD
Spode desszertes tányér Spode desszertes tányér

Spode desszertes tányér

Lejárat: 8 nap 16 óra0 licit
1.500 HUF 4.97 USD
Különleges angol fajansz desszertes készlet Különleges angol fajansz desszertes készlet
13.900 HUF
12.900 HUF 42.75 USD
Wedgwood ékszeres doboz Wedgwood ékszeres doboz

Wedgwood ékszeres doboz

Lejárat: 11 nap 23 óra0 licit
9.500 HUF 31.48 USD
Antik angol Masons Ironstone jelenetes tányér Antik angol Masons Ironstone jelenetes tányér
1.500 HUF 4.97 USD

Google+