Összes kategóriában
Terméktípus
Készítő, márka
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

2 tétel

 Aranyozott szélű kis porcelán tálka 16x12,5 cm. korának megfelelő  Aranyozott szélű kis porcelán tálka 16x12,5 cm. korának megfelelő
601 HUF
600 HUF 1.95 USD
THUN LEVESES TÁL FEDŐ NÉLKÜL THUN LEVESES TÁL FEDŐ NÉLKÜL

THUN LEVESES TÁL FEDŐ NÉLKÜL

Lejárat: 11 nap 23 óra0 licit
1.200 HUF 3.90 USD