Összes kategóriában
Terméktípus
Készítő, márka
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

10 tétel

VISTA ALLEGRE NAGY PORCELÁN FLASKA - MÁDL FERENC KAPTA VISTA ALLEGRE NAGY PORCELÁN FLASKA - MÁDL FERENC KAPTA
Hitelesített felhasználó
551 HUF 1.82 USD
Szovjet Dulevo porcelán, Lenin Szovjet Dulevo porcelán, Lenin

Szovjet Dulevo porcelán, Lenin

Lejárat: 4 nap 17 óra0 licit
10.000 HUF
5.000 HUF 16.49 USD
Festett porcelán kép szentkép, medál Festett porcelán kép szentkép, medál

Festett porcelán kép szentkép, medál

Lejárat: 9 nap 0 óra0 licit
46.000 HUF 151.69 USD
Gyönyörű majolika Fali fűszertartó. Gyönyörű majolika Fali fűszertartó.

Gyönyörű majolika Fali fűszertartó.

Lejárat: 10 nap 5 óra0 licit
60.000 HUF 197.85 USD
Gránit bödön 3 L, szép állapot Gránit bödön 3 L, szép állapot

Gránit bödön 3 L, szép állapot

Lejárat: 3 nap 16 óra0 licit
6.000 HUF 19.79 USD
Porcelán kép szentkép réz keretben , asztali oltár Porcelán kép szentkép réz keretben , asztali oltár
39.000 HUF 128.60 USD
Évszámos Porcelán mozsár Évszámos Porcelán mozsár

Évszámos Porcelán mozsár

Lejárat: 10 nap 5 óra0 licit
10.000 HUF 32.98 USD
Retró csavaros tetejű orosz (szovjet) porcelán flaska, üveg Retró csavaros tetejű orosz (szovjet) porcelán flaska, üveg
4.500 HUF 14.84 USD
Fajansz fehér mozsár Fajansz fehér mozsár

Fajansz fehér mozsár

Lejárat: 10 nap 5 óra0 licit
15.000 HUF 49.46 USD
3-as tagozású éthordó tető nélkül 3-as tagozású éthordó tető nélkül

3-as tagozású éthordó tető nélkül

Lejárat: 10 nap 23 óra0 licit
6.500 HUF 21.43 USD