alabástrom óra
molnár adél
sajtreszelő
szivecskés bögre
thonet karfás
kistányérok
hummel lámpa
józsa jános korond
aranyozott étkészlet
kandalló készlet
hollóházi lüszteres váza
kínai kanál
karosszékben
play big
tibeti szobor
art deco ezüst ékszer
bross jelzett
szendrő istván
csillagzafír
hímzésminta
zsolnay váza szivar
200 forint papír
1793
bastet
zsolnay tehénke