Összes kategóriában
Terméktípus
Készítő, márka
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

7 tétel

Késő Barokk antik tűz-aranyozott gyümölcsöstál. Kézzel festett! Késő Barokk antik tűz-aranyozott gyümölcsöstál. Kézzel festett!
Alkuképes termék
180.000 HUF 622.14 USD
Oroszlánfejes meseszép német kaspó Oroszlánfejes meseszép német kaspó
Fix áras termék

Oroszlánfejes meseszép német kaspó

Feltöltve: 2019. 07. 13. 22:46
6.000 HUF 20.74 USD
GDR NÉMET VIRÁGOS KASPÓ GDR NÉMET VIRÁGOS KASPÓ
Alkuképes termék

GDR NÉMET VIRÁGOS KASPÓ

Feltöltve: 2019. 07. 05. 11:26
8.500 HUF 29.38 USD
A0 Gyümölcsmintás szószos tálka A0 Gyümölcsmintás szószos tálka
Fix áras termék

A0 Gyümölcsmintás szószos tálka

Feltöltve: 2019. 06. 01. 14:48
1.490 HUF 5.15 USD
EXTRÉM RITKA KASPÓ - LUDWIG WESSEL BONN EXTRÉM RITKA KASPÓ - LUDWIG WESSEL BONN
Fix áras termék

EXTRÉM RITKA KASPÓ - LUDWIG WESSEL BONN

Feltöltve: 2019. 03. 29. 19:55
27.900 HUF 96.43 USD
SZECESSZIÓS STÍLUSÚ ÓRIÁSI KASPÓ SZECESSZIÓS STÍLUSÚ ÓRIÁSI KASPÓ
Alkuképes termék

SZECESSZIÓS STÍLUSÚ ÓRIÁSI KASPÓ

Feltöltve: 2019. 03. 07. 16:58
5.000 HUF 17.28 USD

Google+