Aukciós darab! Antik aranyfülbevaló - 329.

199.000 HUF 517.83 USD

Garancia: 3 nap
Termék információk
Feltöltés ideje: 2022. április 16.
Termékkód: 3969470
Megtekintések: 461
Megfigyelők: 9
Eladó adatai

Hellboy1 (964)
Békés megye

Hitelesített felhasználó

Gyorsan válaszol az üzenetekre
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 06:46
Regisztráció: 2019. augusztus 03.
Terméktípus:fülbevaló
Anyag:arany
Kő:gyémánt
Szín:fehér
Nem:női
Állapot:korának megfelelő

Eladásra kínálom ezt a gyönyörű antik, aukcióra érdemes aranyfülbevalót. Benne darabonként 2 db. nagyobb és 3 db. kisebb szabálytalanul csiszolt, antik Brilliánssal. Sokféleképpen jellemezték az ékszerészek a fülbevalót, „nem szép munka, nem tökéletes”, de egyben egyetértettek, hogy az antik jellege miatt abszolút aukciós darab. A fülbevaló valamikor az 1800-as évek közepe körül már valakinek a fülében lehetett. Mindkét fülbevaló kapcsa cinnel javított. Fémjel nincs benne, akkoriban még nem fémjeleztek. A fülbevaló tetején lévő virágszirmok fekete zománcfestéke itt-ott megkopott. A fülbevaló súlya 6,1 gramm, 18 Karátos aranyból készült.

A postázás helyett személyes átvételt javasolnék, amennyiben lehetséges. Amennyiben a vevő ragaszkodik a postázáshoz, úgy csak a vételárra biztosított értékbiztosítással postázom a vevő igényével egyeztetve a mindenkor aktuális díjak szerint, kizárólag előre utalást követően, gondosan csomagolva.

Kérem, hogyha még van kérdése a termékről, akkor lehetőleg annak megvásárlása előtt és ne utána kérdezzen.

Kérem tekintse meg a többi termékemet is. Köszönöm!

Garanciális feltételek

Garancia: 3 nap

Fizetési opciók

Banki előre utalás

Szállítási opciók

Szállítás innen: Magyarország
Feldolgozási idő: 1-3 munkanap
A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását.
Személyes átvételGyula
Egyéb2000 - 8000 HUF
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.