A Kikötő olajfestmény vászonra festve 2016 ban árverési darab Stockholmban
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. február 16. |
Termékkód: 1808254 |
Megtekintések: 38 |
Megfigyelők: 3 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
Garancia100 (2805)
Tolna megye
Hitelesített felhasználó
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Tegnap, 11:00
Regisztráció: 2016. február 22.
Téma: | tájkép |
Technika: | olaj |
Hordozó: | vászon |
Legnagyobb méret: | közepes (80 cm-ig) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | hibátlan |
Eredetiség: | eredeti |
A "Kikötő" című olajfestmény vászonra festve, mely megmaradt kitűnő állapotban. Az elmondások szerint Stockholmban 2016-ban egy aukción 375-ös számon vett részt, 152 ezer svéd korona volt a kikiáltási ára. a kép hagyatékból került hozzám. a saját tulajdonomat képezi.
Mérete: 76 x 66 cm
Az olajfestmény jó állapotú keretben van, azonnal falra akasztható.
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1 munkanap A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását. | |
Postázás | 2000 HUF |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
zsolnay porcelán alapmázas
borostyán színű üvegkészlet
ikonfestő
szalma mackók
brauswetter falióra
vastag függöny
bécsi bronz szobor
pünkösti gabriella
faragó miklós hollóházi porcelán
jakubetz j
hőálló jénai
q&q
kis könyv a mackókról
kismotor és gépgyár
első napi veretek
angol uralkodó
baráth istván
esernyők
képeslap erotikus
miklósi mautschenbacher
csornai
egyedi asztal
zsolnay arany csíkos
temes
régi házikó karácsonyfadísz