Összes kategóriában

Prohászka József : Téli városliget - olajfestmény - 1 forintos aukción, garanciával!

Szeretné megtekinteni mennyiért kelt el?
Az eladási ár megtekintéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Eladás ideje: 2020. 04. 02. 20:46

Garancia: 30 nap
Aukció részletei
Licitek száma: 54 licit
Termék információk
Feltöltés ideje: 2020. március 26.
Termékkód: 2886587
Megtekintések: 139
Megfigyelők: 2
Eladó adatai

citizen (123)
BUDAPEST

Gyorsan válaszol az üzenetekre
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Tegnap, 21:16
Regisztráció: 2018. március 18.
Téma:tájkép
Technika:olaj
Hordozó:fa
Legnagyobb méret:közepes (80 cm-ig)
Szignó:szignózott
Állapot:korának megfelelő
Eredetiség:eredeti
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre:igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?:nem

Remek olajfestmény, a téli, s még elhagyatott, egykori  Városliget részletével.

Prohászka József - olaj, farost, - jelezve a festmény jobb alsó részén: " Prohászka".

Nagyszerű, ritka részletességgel elkészített, hangulatos olajfestmény.

A képet nézve az ember szinte úgy érzi, ott sétál a tél fogásából még éppen csak ébredező, régi Városliget épületei között.

A festmény viszont hibátlanul átvészelte ezt a nehéz időszakot, egy portörlés után így néz ki.

Keretezett méret: 56 x 42 cm.A keret kicserélése,(felújítása?) után a kép csodálatos dísze lehet bármely lakásnak.

1 forintos aukción indítom, garanciával.

Garanciális feltételek

Garancia: 30 nap

Fizetési opciók

Banki előre utalás

Szállítási opciók

Szállítás innen: Magyarország
Postázás1850 HUF

Mások ezeket keresték