Összes kategóriában

Balázs János - olajfestmény - 1 forintos aukción, garanciával.

Szeretné megtekinteni mennyiért kelt el?
Az eladási ár megtekintéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Eladás ideje: 2020. 05. 29. 21:23

Garancia: 30 nap
Aukció részletei
Licitek száma: 1 licit
Termék információk
Feltöltés ideje: 2020. május 22.
Termékkód: 2973371
Megtekintések: 98
Megfigyelők: 0
Eladó adatai

citizen (147)
BUDAPEST

Válaszadás: 96%-ban, 31 óra alatt
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: 2020. június 02.
Regisztráció: 2018. március 18.
Téma:emberek
Technika:olaj
Hordozó:vászon
Legnagyobb méret:közepes (80 cm-ig)
Szignó:szignózott
Állapot:korának megfelelő
Eredetiség:ismeretlen

Látványos színvilágú olajfestmény, vásznon, vakrámán.A festmény keretezve volt, ez látszik a ráma szélein, én már így, keret nélkül vásároltam, így indítom aukción.Jelezve a festmény bal alsó sarkában: "Balázs János".

A festmény első részén a vásznon, a széleken, kisebb foltok, a keret nyomai, ezek újrakeretezéskor nem lesznek láthatóak, most is alig észlelhető.

A festmény jelenlegi mérete: 65 x 50 cm.

1 forintos aukción indítom, garanciával.

Garanciális feltételek

Garancia: 30 nap

Fizetési opciók

Banki előre utalás

Szállítási opciók

Szállítás innen: Magyarország
Postázás1900 HUF

Mások ezeket keresték