Összes kategóriában

ANTIK (1800-AS ÉVEK VÉGE) AUKCIÓN SZEREPELT RESTAURÁLT FESTMÉNY

119.000 HUF 407.04 USD

Garancia: 90 nap
Termék információk
Feltöltés ideje: 2020. június 21.
Termékkód: 3024419
Megtekintések: 109
Megfigyelők: 0
Ajánlatok: 2 ajánlat
Eladó adatai

Garanciagaleria (23)
BUDAPEST

Válaszadás: 100%-ban, 2 óra alatt
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Tegnap, 22:36
Regisztráció: 2013. május 06.
Az eladó eredetiként jelölte meg az alkotást, amelyre 90 nap pénzvisszafizetési garanciát vállal.
Művész:ISMERETLEN MŰVÉSZ
Téma:enteriőr
Technika:olaj
Hordozó:vászon
Legnagyobb méret:közepes (80 cm-ig)
Szignó:szignózott
Állapot:hibátlan
Eredetiség:eredeti
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre:igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?:nem

Kedves Látogató, kérem olvassa el a bemutatkozásom mielőtt vásárolna.

A festmény szép. falra akasztható állapotban van, restaurált 1880-1900 közötti. Keret nélküli mérete 50*60 cm, kerettel 58*68 cm.

Postázni csak a vételár + szállítási költség beérkezése után tudom a terméket, törékeny csomagként.

Garanciális feltételek

Garancia: 90 nap

Fizetési opciók

Banki előre utalás
Készpénz

Szállítási opciók

Szállítás innen: Magyarország
Személyes átvételBudapest II.
Postázás5000 HUF
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.

Mások ezeket keresték