ANTIK (1800-AS ÉVEK VÉGE) AUKCIÓN SZEREPELT RESTAURÁLT FESTMÉNY
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 01. |
Termékkód: 3024419 |
Megtekintések: 23 |
Megfigyelők: 3 |
Eladó adatai
Garanciagaleria (97)
BUDAPEST
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Tegnap, 20:21
Regisztráció: 2013. május 06.
Az eladó eredetiként jelölte meg az alkotást, amelyre 90 nap pénzvisszafizetési garanciát vállal.
Művész: | ISMERETLEN MŰVÉSZ |
Téma: | enteriőr |
Technika: | olaj |
Hordozó: | vászon |
Legnagyobb méret: | közepes (80 cm-ig) |
Szignó: | nem szignózott |
Állapot: | hibátlan |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | nem |
Kedves Látogató, kérem olvassa el a bemutatkozásom mielőtt vásárolna.
A festmény szép. falra akasztható állapotban van, restaurált 1880-1900 közötti. Keret nélküli mérete 50*60 cm, kerettel 58*68 cm.
Postázni csak a vételár + szállítási költség beérkezése után tudom a terméket, törékeny csomagként. Az ár FIX!
Garanciális feltételek
Garancia: 90 nap |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-2 munkanap A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását. | |
Személyes átvétel | Budapest II. |
Postázás | 5000 HUF |
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.